Salvimar One Plus F...

Bildirimler
Tümünü Sil

Lütfen Forum Kılavuzunu okuyunuz. Ayrıca forumu cep telefonu ekranınıza kısayol olarak ayarlamanızı rica ediyoruz. Bu şekilde forumu bir mobil uygulama gibi kullanabilirsiniz  Kısayol Ayarı Resimli Anlatım

[Kapalı] Salvimar One Plus Freediving Saat (Sıfır+Cam Koruma)  

RSS
Caner Fuat KURT
(@canerfuatkurt)

Merhaba arkadaşlar,

Henuz bir iki hafta önce aldığım saatimi, dalişa bir sure ara vermem sebebiyle satiyorum. Saat "plus" modeldir yani eski versiyonla karistirmayin. Bununla birlikte saatin yaninda henuz paketinden cikartmadigim 2 adet cam ekran koruyucu da veriyorum. Saat sifirdir, bir kez bile kullanilmamis olup butun fonksiyonlari aktiftir. Fiyat 1000TL.

Gönderildi : 08/08/2019 12:41
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)

Caner bey merhaba.saati almak isterim fakat biraz daha fiyatta yardımcı olursanız sevinirim.yurt dışından sipariş verip 20 gün beklemek istemiyorum kısmetse 26 su tatilde kullanmak isterim.

Gönderildi : 18/08/2019 22:19
Caner Fuat KURT
(@canerfuatkurt)

Saat forumumuz aracılığyla Buğra Batuhan beye satılmıştır. Kendisine sağlıklı avlarda keyifle kullanmasını temenni ederim.

Konu kilit.

Gönderildi : 22/08/2019 23:39
Barracuda beğenme
Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account