Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Salvimar One Plus Dalış Saati ve Ortaya Çıkan Problem

10 Mesajlar
3 Üyeler
6 Beğeniler
3,932 Görüntüleme
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

Salvimar One Plus Dalış Saati ve Yaşanan Problem

Herkese merhaba. Yurt dışından satın aldığım ve uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullandığım dalış saati olan salvimar one plus ile ilgili bir arkadaşımızın yaşadığı sorunu sizlerle paylaşmak için bu konuyu oluşturdum.

Bilindiği üzere dalış saatinin arka kapağında 4 adet vida bulunmaktadır. Pil değişimi yapmak isterseniz bu vidaları söktükten sonra arka kapağı çıkartarak pil değişimi yapabiliyorsunuz. Arkadaşımızın yaşadığı sorun ise bu işlemi yaparken ortaya çıkmış. Vidaları söktükten sonra eski pili çıkartıp yenisini saatine takmış ve arka kapağın vidalarını sıkarken vidalardan 1 tanesi malesef yalama olarak boş dönmeye başlamış. Bu şekilde denize girse su alacağı ortada. Yalama olan vida için saate bir işlem uygulamaya kalksa saat garanti dışı kalacak.

Arkadaşımız konuyu saati satın aldığı scubastore.com ve saatin üreticisi olan Salvimar'a yazılı bir şekilde bildiriyor. Salvimar markası olumlu-olumsuz bir yanıt vermeye tenezzül bile etmiyor. Ancak scubastore.com konu ile ilgileniyor. Saati geri isteyerek arkadaşımıza para iadesi yapıyorlar. İsteseler kullanım hatası vs gibi bahaneler üretip para iadesi yapmayabilirlerdi. Müşterilerine değer veren bir firma oldukları ortada ve bu çok sevindirici ancak salvimar markası ile ilgili aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

Youtube kanalımdaki saat videolarını seyrettikten sonra saati almak isteyen arkadaşlarımız için bir bilgilendirme yapmak istedim. Saatle ilgili benim yaşadığım bir sorun yok. Ancak pil değişimi yapacağım zaman benim de başıma böyle bir olay gelir mi bilmiyorum 🙂

Daha önce seyretmeyenler için uygun fiyatı ve biz zıpkın avcıları için gerekli tüm özellikleri barındıran bu saat ile ilgili hazırladığım detaylı inceleme videosunu paylaşıyorum.

Gönderildi : 02/09/2019 17:16
Caner Fuat KURT
(@canerfuatkurt)
Üye Palazı

Çok önemli bir bilgilendirme olmuş, teşekkürler Can.

Gönderildi : 02/09/2019 17:26
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

Çok önemli bir bilgilendirme olmuş, teşekkürler Can.

Teşekkürler dostum. Böyle bir durum olduğundan tüm üyelerimizn haberi olsun saati almayı düşünen arkadaşlar ona göre karar versinler istedim.

Gönderildi : 02/09/2019 17:32
(@hacidede)
Yeni Üye

@can iyi gunler arkadaslar bende scubastoreden one plus aldim ama saatte sorun var yardimci olabilecek varmi acaba sag ust tusa basinca bazen Karsi tus Basiliyo ekran birkac saniye gidip geliyor alarm kurmak İcin kullanmiya kalktigimda ikinci alarma atiyo ayarliyamiyosun + tusundan bilgisi olan varmi saat kilifin icinde tusa bastigim da zaten belli oluyor Bi bostilukta itiliyo tusa basinca saga sola kayma yapiyo yunanistanliyim

Whatshapimdan yardimci olurmusunuz

+306944136141

Gönderildi : 20/09/2020 16:39
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

@hacidede Saati ne zamandır kullanıyorsunuz ? Yeni aldıysanız kullanmadan scubastore ile iletişime geçip durumu anlatın saati geri isteyip para iadesi yapacaklardır.

Sorununuz ile ilgili "Dalış saatleri bölümü" yani bu bölüm içerisinde "Yeni Konu" açarak probleminizi detaylı şekilde anlatırsanız hatta bir videosunu çekip youtube a yükleyerek konuya ekleyebilirsiniz böylelikle arızayı daha iyi anlayarak yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Gönderildi : 20/09/2020 16:53
(@hacidede)
Yeni Üye

@can ayin 8inde aldim daha yeni 2 defa daldim dalis ta sikinti cikart adi ama yine gecmise bakarken sorun var atiyo moddan yarin İngilizce bilen bir arkadasla ins iletisim geccem ve bilgilendiririm sizleri

Gönderildi : 20/09/2020 17:18
Barracuda reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

@hacidede ilk defa böyle bir sorun yaşandığına şahit oldum. Gerçi sorunu tam olarak anlayamadım. Tuş problemi zannedersem Geçmiş olsun. Elektronik işi şans işi derler. Bence kurcalamadan iade yoluna gitmek en güzeli olacak

Gönderildi : 20/09/2020 17:20
(@hacidede)
Yeni Üye

@can oneriniz nedir benzer sorunu olan varmi yine aynisini mi alsam yoksa Baska mi onerirsiniz video cekip yayinlarim aksama sorunu daha detaylı simdi isteyim

Gönderildi : 20/09/2020 18:24
Barracuda reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici
Konuyu Başlatan

@hacidede Salvimar One Plus dalış saatimi 1 yıldan fazladır kullanıyorum. Şuana kadar herhangi bir problem yaşamadım. Saatin pili bile bitmedi 🙂 Ayrıca gerek youtube kanalımdaki yorumlardan gerekse forumdaki salvimar kullanıcısı arkadaşlardan bu şekilde bir sorun yaşayanı görmedim.

Benim size tavsiyem bu saat için iade işlemini başlatın para iadesi yapıldıktan sonra üzerine biraz daha koyarak daha üst düzey bir saat almaya çalışın. Gerçi elektronik işi şans işi derler aynı durumu 4.000 tl lik bir saatte bile yaşama ihtimaliniz mevcut. Benim salvimar kullanma durumum tamamen bütçemle alakalı 🙂 fiyat-performans öncelikli 🙂

Gönderildi : 21/09/2020 13:25
Ganos reacted
(@hacidede)
Yeni Üye

İade İcin telefonlari yokmu bu sitenin bilen varmi ugrasiyom fakat fakir biri Oldugum İcin paradanda kac iniyorum oglumla birlikte daliyom iyi birseyse bitane daha alcaktim cok masrafi olucagi İcin yine salvimar ama pili kendimiz degistirebiliykzmu onu da bilmiyom yada seac mi alsam ayni fiyata

Gönderildi : 21/09/2020 16:21
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account