Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Can Aktaş tarafından 1 hafta 6 gün önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #12313
   Can Aktaş 
  Yönetici

  Salvimar One Plus Dalış Saati ve Yaşanan Problem

  Herkese merhaba. Yurt dışından satın aldığım ve uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullandığım dalış saati olan salvimar one plus ile ilgili bir arkadaşımızın yaşadığı sorunu sizlerle paylaşmak için bu konuyu oluşturdum.

  Bilindiği üzere dalış saatinin arka kapağında 4 adet vida bulunmaktadır. Pil değişimi yapmak isterseniz bu vidaları söktükten sonra arka kapağı çıkartarak pil değişimi yapabiliyorsunuz. Arkadaşımızın yaşadığı sorun ise bu işlemi yaparken ortaya çıkmış. Vidaları söktükten sonra eski pili çıkartıp yenisini saatine takmış ve arka kapağın vidalarını sıkarken vidalardan 1 tanesi malesef yalama olarak boş dönmeye başlamış. Bu şekilde denize girse su alacağı ortada. Yalama olan vida için saate bir işlem uygulamaya kalksa saat garanti dışı kalacak.

  Arkadaşımız konuyu saati satın aldığı scubastore.com ve saatin üreticisi olan Salvimar’a yazılı bir şekilde bildiriyor. Salvimar markası olumlu-olumsuz bir yanıt vermeye tenezzül bile etmiyor. Ancak scubastore.com konu ile ilgileniyor. Saati geri isteyerek arkadaşımıza para iadesi yapıyorlar. İsteseler kullanım hatası vs gibi bahaneler üretip para iadesi yapmayabilirlerdi. Müşterilerine değer veren bir firma oldukları ortada ve bu çok sevindirici ancak salvimar markası ile ilgili aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

  Youtube kanalımdaki saat videolarını seyrettikten sonra saati almak isteyen arkadaşlarımız için bir bilgilendirme yapmak istedim. Saatle ilgili benim yaşadığım bir sorun yok. Ancak pil değişimi yapacağım zaman benim de başıma böyle bir olay gelir mi bilmiyorum 🙂

  Daha önce seyretmeyenler için uygun fiyatı ve biz zıpkın avcıları için gerekli tüm özellikleri barındıran bu saat ile ilgili hazırladığım detaylı inceleme videosunu paylaşıyorum.

  Can Aktaş
  1985/Hatay
  Site Kurucusu

 • #12318
   Caner Fuat KURT 
  Yönetici

  Çok önemli bir bilgilendirme olmuş, teşekkürler Can.

 • #12319
   Can Aktaş 
  Yönetici

  Çok önemli bir bilgilendirme olmuş, teşekkürler Can.

  Teşekkürler dostum. Böyle bir durum olduğundan tüm üyelerimizn haberi olsun saati almayı düşünen arkadaşlar ona göre karar versinler istedim.

  Can Aktaş
  1985/Hatay
  Site Kurucusu

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

©2019 www.sperfishingturkey.com Serbest Dalış ve Zıpkınla Balık Avı Topluluğu. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account