Bu konu 8 yanıt ve 4 izleyen içeriyor ve en son  Caner Fuat KURT tarafından 1 hafta 5 gün önce tarihinde güncellendi.

• Yazar
    Yazılar
     Caner Fuat KURT 
    Yönetici

Maske camındaki buğu problemini halletmek için camları biraz tutuşturmak yeterli. İyi seyirler dilerim.

Can Aktaş 
    Yönetici

Çok güzel bir video olmuş emeğine sağlık Caner. Bu arada senin sayende uzun video izleme alışkanlığı kazandım 😀 Hiç sıkılmadan videolarını seyrediyorum. Bu arada yeni masken hayırlı olsun trofeli avlarda kullan.

Can Aktaş
    1985/Hatay
    Site Kurucusu

Caner Fuat KURT 
      Yönetici

Çok teşekkür ederim Can. Video sürelerine artık takılmıyorum 🙂 Keyif almana sevindim, desteklerin için çok teşekkürler.

YASİN 
    Katılımcı

Ben dalıştan önce maskemi ulusal marketlerde satılan (fiyatları yaklaşık 6.5-12 tl arası)  buğu çözücü (anti-fog) solüsyonlarla hallediyorum. Dalışa çıkmadan on dk önce maskeye püskürttüğüm soluüsyonun iyice kurumasını bekliyorum ve kesinlikle yıkamadan direk yüzüme takıyorum. Çok etkili, yaklaşık 2-3 saat kadar sıfır buğu. Ancak sizin yaptığınız gibi sıfır maskeye bir defalık çakmak uyguladıktan sonra.

Teşekkürler…

Can Aktaş 
      Yönetici

Bence Canerin videosundaki anlattığı konulara dikkat ederseniz. Cam yakma işleminden sonra buğulanma gibi bir probleminiz olmaz. Kimyasal maddeleri pek önermiyorum

Can Aktaş
      1985/Hatay
      Site Kurucusu

Caner Fuat KURT 
      Yönetici

Diş macununun o ferahlatıcı kokusu yoksa almam. Teşekkürler 😊

YASİN 
    Katılımcı

Walla ister inanın ister inanmayın O.M.E.R marka bir maskem vardı neredeyse ateşin içine atacaktım. Hiçbir etkisi olmadı ta ki anti-fog kullanana kadar.

Teşekkürler…

ilker ş. 
    Katılımcı

Camı yakmak benimde işimi görmemişti ama diş macunu sorunu halletti. Dizgiye diş macunu tüpünü takıp öyle dalıyorum 🙂

Caner Fuat KURT 
    Yönetici

Arkadaşlar, ben de halen diş macunu kullanıyorum. Lakin videoda da belirttim. Bu işlem yeni alınan maskeye uygulanmalı. Buğu sorununu temelli çözmüyor ama büyük problemlerden birini hallediyor. Şu da var, kullandığımız maske markarları burada fark edebiliyor. Bazı maskeler buğu konusunda gerçekten sorunsuz.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

©2019 www.sperfishingturkey.com Serbest Dalış ve Zıpkınla Balık Avı Topluluğu. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account