Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Kulak Eşitleme Teknikleri (Videolu)

14 Mesajlar
10 Üyeler
33 Beğeniler
3,327 Görüntüleme
Caner Fuat KURT
(@canerfuatkurt)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

Herkese merhaba, arkadaşlar frenzel tekniği ve valsalva manevrasını anlattığım videoları sizlerle paylaşıyorum. Umarım yararlanırsınız, sağlıcakla dalın.

Gönderildi : 28/07/2019 21:25
Suleyman, gkhnkck1990, Cmbskn and 10 people reacted
(@fxking)
Yeni Üye

Emeğinize sağlık. Bu platform üzerinden de teşekkürlerimi iletmek istedim. Sağlıklı dalışlar

Gönderildi : 30/07/2019 03:30
2000watt and Barracuda reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici

Bu videoyu izledikten sonra (sağlık problemi olmayan birisi için ) kulak eşitleme sorunu tamamen ortadan kalkacaktır. Şimdiye kadar gördüğüm en güzel videolardan birisini hazırlamışsın kardeşim tebrikler. Başarılarının devamını ilerim.

Gönderildi : 02/08/2019 17:41
2000watt and mert saydan reacted
Caner Fuat KURT
(@canerfuatkurt)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

Çok teşekkür ederim.

Gönderildi : 08/08/2019 11:48
Caner Fuat KURT
(@canerfuatkurt)
Üye Palazı
Konuyu Başlatan

Teşekkürler dostum.

Gönderildi : 08/08/2019 11:49
Barracuda reacted
berka
(@berka)
Yeni Üye

esitleme en buyuk sorunum 7.8m den sonra yapamiyorum . videolarla deneye deneye cozecez insallah

Gönderildi : 04/02/2020 11:20
Barracuda
(@can)
Yönetici

Gönderen: @berka

esitleme en buyuk sorunum 7.8m den sonra yapamiyorum . videolarla deneye deneye cozecez insallah

Kronik ya da geçici bir sağlık probleminiz var mı ? Hangi kulak eşitleme yöntemini kullanıyorsunuz ? Ördek dalışından sonra dibe inerken baş pozisyonunuz nasıl ? Eşitleme problemi kış aylarında mı oluyor yoksa yaz kış fark etmiyor mu? Forumdaki Soru-Cevap bölümü içerisinde yeni bir konu oluşturun. Konu içeriğinde kulak eşitleyemediğiniz bir dalışı baştan sona anlatın ve yukarıda sorduğum soruların cevaplarını ekleyin. El birliğiyle bu sorunu çözmeye çalışalım 🙂

Gönderildi : 04/02/2020 11:47
Atmaca210 and 2000watt reacted
Halis Dikici
(@halis-dikici)
Yeni Üye

gerçekten emeğinize ağzınıza sağlık. ben bu spora yeni başlayanlardan birisiyim ve karaburunda avlanmaya başladım ortalama 0- 6 metre aralığında dalıyorum frenzel tekniğini sizden öğrendim ve tam başarıyla gerçekleştiremesemde çalışmalarıma devam ediyorum ızmirden selamlar.

Gönderildi : 08/03/2020 01:04
Barracuda
(@can)
Yönetici

Gönderen: @halis-dikici

gerçekten emeğinize ağzınıza sağlık. ben bu spora yeni başlayanlardan birisiyim ve karaburunda avlanmaya başladım ortalama 0- 6 metre aralığında dalıyorum frenzel tekniğini sizden öğrendim ve tam başarıyla gerçekleştiremesemde çalışmalarıma devam ediyorum ızmirden selamlar.

Avlandığınız derinlikler için illaki frenzel yapmanız bence gerekli değil. Ancak pratik yaparak bu tekniği güzel bir şekilde yapabilme becerinizin gelişmesi için bıraz ısrar etmekte fayda var. Canerin hazırladığı video frenzeli en basit ve uygulanabilir şekilde anlatan benim gördüğüm tek kaynak. Biraz pratikle frenzel otomatiğe bağlanacaktır 👍

Gönderildi : 08/03/2020 21:00
2000watt reacted
(@cmsrl)
Yeni Üye

Çok güzel bir video olmuş teşekkür ederim

Gönderildi : 08/05/2020 14:23
Barracuda reacted
2000watt
(@2000watt)
Üye Palazı

Geçenlerde youtube'da Caner Fuat Beyin bu videosunu izledim. 2000watt rumuzuyla  youtube'da teşekkür etmek için video altına yorum yaptım. Kulak eşitleme konusunda şimdiye kadar izlediğim en detaylı ve  bilgilendirici video.

Ayrıca o videodan sonra bu siteye üye oldum. Çok faydalı bilgilerin ve bilinçli, deniz tutkunu insanların olduğunu görüyorum. 👍🌿 Benim gibi yeni başkayanlar ve öğrenmeye çalışanlar için harika bir Web sitesi.

Videoyu izleyenlere bir önerim var : Caner Fuat Beyin maske eşitleme ile ilgili videosunu da izleyin. Tamamlayıcı olacağını düşünüyorum.

Emeğinize sağlık.

Gönderildi : 08/05/2020 22:30
(@amatt)
Yeni Üye

Çolak güzel ve detaylı bir anlatım emeğinize sağlık.

Gönderildi : 09/05/2020 23:53
(@cmbskn)
Yeni Üye

@canerfuatkurt. Emeğine sağlık üstadım

Gönderildi : 23/07/2020 16:02
(@aliriza)
Yeni Üye

@canerfuatkurt çok teşekkürler anlatım için meğer çok basitmiş. Bilgi güçtür diye boşun dememişler

Gönderildi : 29/08/2023 08:48
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account