Komple Satılık Az K...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

[Kapalı] Komple Satılık Az Kullanılmış Zıpkıncı Malzemeleri - YETİŞEN ALIR!

2 Mesajlar
2 Üyeler
0 Beğeniler
4,092 Görüntüleme
Konuyu Başlatan
(@nimuze)
Yeni Üye

Öncelikle herkese kazasız belasız dalışlar dilerim.

İşlerin yoğunluğundan dolayı bir türlü vakit ayıramadığım için dalış malzemelerimi satmaya karar verdim. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Malzemelerin hepsi tertemiz. Bugün al akşama dalışa git. Hiçbir eksiği yok. Her dalıştan sonra tatlı su ile yıkandı.

Ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum. Fiyatı 1.250 TL

Şu fiyata olmuyor mu? Şurada şu kadar. Şu eksiği var vs sebeplerle aramayın lütfen. İş yoğunluğundan telefonda muhabbet edecek vaktim olmuyor.

0539 492 6181

Kusura bakmayın pek etik olmadı ama daha önce başıma geldiği için bu şekilde söylemek zorunda kalıyorum. Neyse, malzemeler ve özellikleri aşağıdaki gibidir.

Elbise: Wapia 5,5 mm nano Large. Sıfır ayarında tırnak izi dahi yoktur. Egebarakuda'da fiyatı 530 TL
Zıpkın: Freesub Goldenhorn 75'lik
Palet: Apnea Storm 42-44
Maske: Jak Boeno Wide Angel
Şnorkel: Beuchat
Eldiven: Xt Diving
Çorap: Wapia 3 mm
Kemer: Sharksub + 8 kg ağırlık
Dizgi+ Çanta

1 Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)

@nimuze ilan güncel mi ?

Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account