Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Jak boeno Quartz 7mm dalış elbisesi-- DALIŞTAN SONRA İLK İZLENİM.

7 Mesajlar
3 Üyeler
2 Beğeniler
3,991 Görüntüleme
Selim BULUT
(@selimbulut)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

jack boneo quartz dalış elbisesi inceleme jack boneo quartz dalış elbisesi inceleme

Jack Boneo Guartz 7mm Dalış Sonrası İzlenimlerim

Arkadaşlar ,

Bu videoda dalıştan sonra kıyafet ile ilgili yorumlarımı bulabilirsiniz.

Elimden geldiğince objektif olmaya çalıştım ancak umarım aklınızda soru işareti kalmaz.

şimdiden sabrınız ve ilginiz için teşekkür ederim.

Gönderildi : 14/03/2018 19:19
Barracuda
(@can)
Yönetici

Bilgi paylaşınca güzel. Elinize emeğinize sağlık üstadım

Gönderildi : 15/03/2018 13:23
Selim BULUT
(@selimbulut)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

rica ederim ,utandırmayın beni 🙂

elimden geldiğince , dilimin döndüğünce işte

Gönderildi : 16/03/2018 09:55
Barracuda
(@can)
Yönetici

Kalıp olarak hep dar olduğundan bahsediliyor. Mesela benim apnea kıyafetinde bedenim xxl acaba jack boneo elbisenin kalıplarıyla bir farklılık varmı. Sizde böyle bir şey farkettiniz mi?

Gönderildi : 16/03/2018 17:27
(@enderce22)
Yeni Üye

Video çalışmıyor ama merak ettiğim jak boeno quartz ve yamamoto arasında çok mu fark var kışlık elbise için çok arada kaldım quartz alırsam pişman mı olurum videoyu izleyebilseydik keşke

Gönderildi : 14/09/2020 13:29
Barracuda reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici

@enderce22 ilk fırsatta inceleme videosunu youtube a yükleyerek burada yayınlayacağım. Quartz serisini kullandım ve halen kullanmaktayım. Özellikle kışlık (kalın) elbise kullanımı açısından ben olsam yamomoto tercih ederim. Quartz serisi elbiseden daha esnek ve konforlu olduğunu biliyorum.

Gönderildi : 14/09/2020 15:05
(@enderce22)
Yeni Üye

@can Çok teşekkürler

Gönderildi : 14/09/2020 15:34
Barracuda reacted
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account