İzmir FOÇA, YENİ FO...
 

İzmir FOÇA, YENİ FOÇA, ALİAĞA  

   RSS

0

 

Yaşadığım bölgede su soğuk Cressi elbise alacağım,

beden bulamazsam diktirmek istiyorum, malum BAYAN olduğum için beden sıkıntılı.

işinin ustası bana bu elbisyi  dikebilecek izmirde bi esnaf varmıdır?

artı fener ve palet yenilemek istiyorum.

ikinci bi sorum var. Bizim buralarda su soğuk bana mağazadan sorulan soru ne istiyorsunuz.

KURU ELVİSE 7mm

YARI ISLAK ELBİSE 7mm.

ISLAK ELVİSE 7mm.

zıpkıncı arkadaşlar ne almalıyım.

Beni en az 5-6 saat suda tutacak ürün hangisi.

6 Cevap
0

Merhaba,

 

Zıpkınla balık avcılığında kullanılan elbiselerin içi opencell olmalıdır. Yani tenimizle temas eden malzeme opencell neopren olmalı. Dolayısıyla havlu-kuru gibi seçenekleri değerlendirme dışı tutalım.

 

Bununla birlikte birçok yerli marka kendi elbisesini dikiyor, bu markaları arayıp, beden ölçülerinizi verip rahatlıkla elbise diktirebilirsiniz. Kendim de kullandığım için rahatlıkla İmrozsub'ı önerebilirim. Örneğin Caldera modelini alabilirsiniz. 7mm dışı jarse(kumaş) içi opencell olan bir elbise ya da 5-6mm smooth bir elbise diktirebilirsiniz. Smooth elbise ile çok daha rahat edeceğinizi ve daha rahat nefeslenenbileceğinizi unutmayın.

 

0212 251 20 46 telefon numarası.

Caner Fuat KURT
1988/ADANA

0

Canerin de belirttiği üzere ıslak elbise çeşidi zıpkınla balık abı için en uygun seçim olacaktır. Daha önce yayınladığımız elbise seçimi ile ilgili yazıları paylaşıyorum. Elbise tipi ve kalınlık belirleme ile ilgili umarım yardımcı olur.

https://www.spearfishingturkey.com/dalis-elbisesi-secimi-ve-onemli-hususlar/

https://www.spearfishingturkey.com/dalis-elbisesi-kalinlik-secimi/

Elbise markası için özelden marka ve iletişim bilgisi vermiştim Bilinen ve tavsiye edilen yerli markalar Jak Boeno, freesub, hydra, imrozsub

Can Aktaş-1984-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

0

Merhaba, Zıpkınla balık avcılığında kullanılan elbiselerin içi opencell olmalıdır. Yani tenimizle temas eden malzeme opencell neopren olmalı. Dolayısıyla havlu-kuru gibi seçenekleri değerlendirme dışı tutalım. Bununla birlikte birçok yerli marka kendi elbisesini dikiyor, bu markaları arayıp, beden ölçülerinizi verip rahatlıkla elbise diktirebilirsiniz. Kendim de kullandığım için rahatlıkla İmrozsub’ı önerebilirim. Örneğin Caldera modelini alabilirsiniz. 7mm dışı jarse(kumaş) içi opencell olan bir elbise ya da 5-6mm smooth bir elbise diktirebilirsiniz. Smooth elbise ile çok daha rahat edeceğinizi ve daha rahat nefeslenenbileceğinizi unutmayın. 0212 251 20 46 telefon numarası.

çok teşekkürediyorum. İzmirde cressi alabileceğim yada düzgün diktirebileceğim biryer arıyorum

0

Canerin de belirttiği üzere ıslak elbise çeşidi zıpkınla balık abı için en uygun seçim olacaktır. Daha önce yayınladığımız elbise seçimi ile ilgili yazıları paylaşıyorum. Elbise tipi ve kalınlık belirleme ile ilgili umarım yardımcı olur.

Dalış Elbisesi Seçimi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dalış Elbisesi Kalınlık Seçimi

Elbise markası için özelden marka ve iletişim bilgisi vermiştim Bilinen ve tavsiye edilen yerli markalar Jak Boeno, freesub, hydra, imrozsub

çok teşekkürler, yazılarınızın neredeyse tamamını okudum. Çok şey öğrendim.

0

Merhabalar.

Dilerseniz jak boeno ile gorusebiliriz.Konu ile ilgili olarak eminim bize destek olacaktir.Ayrica bende izmirde yasiyorum.İzmirde cressi malzeme satisi yapan yerleri arastiracagim

0

Merhabalar. Dilerseniz jak boeno ile gorusebiliriz.Konu ile ilgili olarak eminim bize destek olacaktir.Ayrica bende izmirde yasiyorum.İzmirde cressi malzeme satisi yapan yerleri arastiracagim

çok teşekkür ederim.  Haber bekliyorum sizden. Minnettarım.

Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol