Istanbul bakirkoy y...

Istanbul bakirkoy yesilkoy civari dalis noktalari  

RSS

ANSpear
(@anspear)
Üye
Gönderiler: 4
06/08/2019 23:15  

Arkadaslar merhaba.

Foruma yeni katilanlardanim ve bu hobiye acikcasi 2 senedir merak saldim. Oyle elle tutulur bi haftasonunda yaptigim eskina avim var buda beni acikcasi uzerine dusmemde atesledi. Istanbul kucukcekmecede ikamet ediyorum. Haftasonlari sakarya karasuda ellerinizden oper kizimi gormeye gittigimde su musaitse kayalik dibinde kefal pesinde kosarak geciyorum 2 senede toplasan 8-10 adet basarili avim oldu onlarda kefal. Yeniyim hevesliyim acemiyim bunlarin hepsinin farkindayim. Istanbulda yesilkoy civarinda bi kac kere gormustum dalis yapanlar. sizin bildiginiz biyerler varmidir boyle kendimi gelistirebilecegim veya bu konuda arkadaslik edinebilecegim dost olabilecegim bu isi birlikte yapabilecegim kimseler. Oyle cok derine dalabilen biri degilim cok profesyonel aletlerimde yok kendimce isimi gorucek seyler edindim bi sekilde imkan buldukca kendimide ekipmanimida gelistirmeye calisiyorum. Desteginiz olursa cok mutlu olurum.

Dalin saglicakla...

Alıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Yönetici
Gönderiler: 215
07/08/2019 15:36  

Aramıza hoş geldiniz. Bu gönderinizi facebook grubumuzda paylaştım. Görüp dönüş yapan arkadaşlar illaki olacaktır.

Can Aktaş-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

CevapAlıntı
ANSpear
(@anspear)
Üye
07/08/2019 17:50  

Hosbuldum

Tesekkur ederim

CevapAlıntı
Can Aktaş
(@yuzarsif)
Yönetici
Gönderiler: 215
07/08/2019 18:28  

Facebook üzerinden özel mesajla iletişim kurarsanız. Levent bey size yardımcı olacak

https://www.facebook.com/levent.akkaya.581

Can Aktaş-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

CevapAlıntı
ANSpear
(@anspear)
Üye
07/08/2019 19:03  

Tesekkur ederim🙏

CevapAlıntı
Paylaş :

©2019 www.sperfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol