Bu konu 4 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  ANSpear tarafından 1 hafta 3 gün önce tarihinde güncellendi.

• Yazar
    Yazılar
     ANSpear 
    Katılımcı

Arkadaslar merhaba.

Foruma yeni katilanlardanim ve bu hobiye acikcasi 2 senedir merak saldim. Oyle elle tutulur bi haftasonunda yaptigim eskina avim var buda beni acikcasi uzerine dusmemde atesledi. Istanbul kucukcekmecede ikamet ediyorum. Haftasonlari sakarya karasuda ellerinizden oper kizimi gormeye gittigimde su musaitse kayalik dibinde kefal pesinde kosarak geciyorum 2 senede toplasan 8-10 adet basarili avim oldu onlarda kefal. Yeniyim hevesliyim acemiyim bunlarin hepsinin farkindayim. Istanbulda yesilkoy civarinda bi kac kere gormustum dalis yapanlar. sizin bildiginiz biyerler varmidir boyle kendimi gelistirebilecegim veya bu konuda arkadaslik edinebilecegim dost olabilecegim bu isi birlikte yapabilecegim kimseler. Oyle cok derine dalabilen biri degilim cok profesyonel aletlerimde yok kendimce isimi gorucek seyler edindim bi sekilde imkan buldukca kendimide ekipmanimida gelistirmeye calisiyorum. Desteginiz olursa cok mutlu olurum.

Dalin saglicakla…

Can Aktaş 
    Yönetici

Aramıza hoş geldiniz. Bu gönderinizi facebook grubumuzda paylaştım. Görüp dönüş yapan arkadaşlar illaki olacaktır.

ANSpear 
    Katılımcı

Hosbuldum

Tesekkur ederim

Can Aktaş 
    Yönetici

Facebook üzerinden özel mesajla iletişim kurarsanız. Levent bey size yardımcı olacak

https://www.facebook.com/levent.akkaya.581

ANSpear 
    Katılımcı

Tesekkur ederim🙏

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

©2019 www.sperfishingturkey.com Serbest Dalış ve Zıpkınla Balık Avı Topluluğu. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account