Istanbul bakirkoy y...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Istanbul bakirkoy yesilkoy civari dalis noktalari

16 Mesajlar
8 Üyeler
20 Beğeniler
3,702 Görüntüleme
(@anspear)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

Arkadaslar merhaba.

Foruma yeni katilanlardanim ve bu hobiye acikcasi 2 senedir merak saldim. Oyle elle tutulur bi haftasonunda yaptigim eskina avim var buda beni acikcasi uzerine dusmemde atesledi. Istanbul kucukcekmecede ikamet ediyorum. Haftasonlari sakarya karasuda ellerinizden oper kizimi gormeye gittigimde su musaitse kayalik dibinde kefal pesinde kosarak geciyorum 2 senede toplasan 8-10 adet basarili avim oldu onlarda kefal. Yeniyim hevesliyim acemiyim bunlarin hepsinin farkindayim. Istanbulda yesilkoy civarinda bi kac kere gormustum dalis yapanlar. sizin bildiginiz biyerler varmidir boyle kendimi gelistirebilecegim veya bu konuda arkadaslik edinebilecegim dost olabilecegim bu isi birlikte yapabilecegim kimseler. Oyle cok derine dalabilen biri degilim cok profesyonel aletlerimde yok kendimce isimi gorucek seyler edindim bi sekilde imkan buldukca kendimide ekipmanimida gelistirmeye calisiyorum. Desteginiz olursa cok mutlu olurum.

Dalin saglicakla...

Gönderildi : 06/08/2019 23:15
Barracuda
(@can)
Yönetici

Aramıza hoş geldiniz. Bu gönderinizi facebook grubumuzda paylaştım. Görüp dönüş yapan arkadaşlar illaki olacaktır.

Gönderildi : 07/08/2019 15:36
(@anspear)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

Hosbuldum

Tesekkur ederim

Gönderildi : 07/08/2019 17:50
Barracuda
(@can)
Yönetici

Facebook üzerinden özel mesajla iletişim kurarsanız. Levent bey size yardımcı olacak

https://www.facebook.com/levent.akkaya.581

Gönderildi : 07/08/2019 18:28
(@anspear)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

Tesekkur ederim?

Gönderildi : 07/08/2019 19:03
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

Merhaba .Sizin orada benim badim var Soner onuda alıp yeşilköyde dalabiliriz en iyi mera çamur marmara hiç yoksa pullarınız kurumaz 😀 Eskisi gibi gene grup toplamaya başlıcaz yakında 😀

Gönderildi : 08/01/2020 10:20
Passiontripmaster
(@sonertas)
Zıpkıncı Forum Yönetimi

Bakirkoyde çok insan olduğu için balık olmuyor lakin Yeşilköy cirozda kikla eşkina ve has kefal olur taşları ezberlediginde boş çıkmazsın ama şunu söyleyebilirim avcilardan yenikapiya kadar sadece tasalti yaparsan iyi balık alabilirsin arasına pek palik gelmez imkan varsa bot kayık açıktan ekmek çıkar ama bu aralıkta çok yunus vardır ve garanti balık havası dediğin anlarda bütün meralarına içine ediyor yani hem havayı yakalayacaksin hem suyu hemde yunusu ben boşuna kucukcekmeceden yenikaoiya kadar es geçmiyorum neredeyse heryerinden dalmışımdır ama botun Yoksa nokta atisindan Başka şansın yok

Gönderildi : 20/01/2020 21:22
Atakan Yakup BLACKFALCON
(@blackfalcon)
Yeni Üye

yeşilköy de eskiden beri dalarım eskisi gibi balık yok mendirek taşları balık yapar ama iyi bir mesafe yüzmeniz gereklidir . müsait olursanız rıdvan ve soner ustalarımlar birlikte dalış yapabiliriz .

Gönderildi : 11/04/2020 23:59
Atakan Yakup BLACKFALCON
(@blackfalcon)
Yeni Üye

yeşilköy deki 9 kişi dalmıştık bir zamanlar kimse balık göremezken bırak vurmayı rıdvan ustamız 8 parça balık almıştı . unutmam unutamam bende 296 sorti yapmışım dalış saatimden bakmıştık ve hiç balık  vuramamıştım ... buda ayrı bir bilgi olsun tecrübelerinizde

Gönderildi : 12/04/2020 00:00
Passiontripmaster
(@sonertas)
Zıpkıncı Forum Yönetimi

Gönderen: @blackfalcon

yeşilköy deki 9 kişi dalmıştık bir zamanlar kimse balık göremezken bırak vurmayı rıdvan ustamız 8 parça balık almıştı . unutmam unutamam bende 296 sorti yapmışım dalış saatimden bakmıştık ve hiç balık  vuramamıştım ... buda ayrı bir bilgi olsun tecrübelerinizde

Atakan abi yapalım bir parti daha iyi olur seviliyorsun

Gönderildi : 12/04/2020 01:56
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

Bende bakirkiydeyim beni unutmayın . Sizlerden biraz tecrübe edinirim.

Gönderildi : 12/04/2020 08:22
Erenn
(@erenn)
Yeni Üye

Corona yüzünden herhangi bir zıpkınla av yasağı var mı?

Gönderildi : 13/04/2020 18:26
Barracuda reacted
zencuk
(@zencuk)
Yönetici Forum Yönetimi

@erenn

Malesef zıpkınla balık avı dahil tüm amatör balık avı yöntemleri yasak 😥

Gönderildi : 13/04/2020 18:38
Erenn and Barracuda reacted
Passiontripmaster
(@sonertas)
Zıpkıncı Forum Yönetimi

Gönderen: @erenn

Sahillerde polis ve denizde sahil güvenlik kol geziyormus uyarip sudan cikaranda varmış cezayı yapistiranda varmış şansına güveniyorsan dalabilirsin ama kıyı şeridi ve tüm iç sularda tüm amatör balık avcılığı yasaklanmış.

Gönderildi : 14/04/2020 00:40
Erenn and Barracuda reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici

Gönderen: @erenn

İstanbul da dahil çoğu ilde amatör avcılık komple yasaklandı.

Gönderildi : 14/04/2020 12:47
Erenn reacted
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

Gönderen: @blackfalcon

yeşilköy de eskiden beri dalarım eskisi gibi balık yok mendirek taşları balık yapar ama iyi bir mesafe yüzmeniz gereklidir . müsait olursanız rıdvan ve soner ustalarımlar birlikte dalış yapabiliriz .

Tekrar bir grup kurucaz bu gidişle abicim hoşgeldin 😀

Gönderildi : 18/04/2020 18:56
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account