Tek Nefesle Gemi Ba...

[Sabit] Tek Nefesle Gemi Batığına Dalış -Freediving to a Sunken Ship in Alanya/Turkey  

RSS

Can Aktaş
(@yuzarsif)
Yönetici
Gönderiler: 215
02/08/2019 17:49  

gemi batığına dalış

GEMİ BATIĞINA DALIŞ VİDEOSU-ALANYA

Gemi batığında dalış yaptık. Alanya'da badim Fahrihan ile birlikte yaptığımız dalışlar sırasında Fahrihan Uysal'ın kamerasına yansıyan batık dalışı videosunu sizler için düzenleyerek yayınladım umarım beğenirsiniz. Genellikle scuba(tüplü dalış) yapanların kullandığı noktalar olan gemi batıkları, serbest dalıcılar için de eğlenceli dalış mekanları olarak değerlendirilmektedir. Ortalama derinliklerin üzerinde bulunan gemi batıklarına dalış yaparken lütfen badi sistemiyle hareket edelim. Ayrıca eğitimsiz ve bilinçsiz şekilde derin dalışlar yapmaktan kaçınalım. İyi seyirler

#alanya #freediving #sunkenship

Can Aktaş-Hatay
Site Kurucusu
Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Serbest Dalış ve Zıpkınla balık avı yapan herkesi foruma davet ediyorum. Kazasız bol avlı dalışlar dilerim.

Alıntı
Paylaş :

©2019 www.sperfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol