Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Can Aktaş tarafından 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #12426
   Can Aktaş 
  Yönetici

  zıpkın avı türkiye forum

  Zıpkın Avı Türkiye Platformunda Yapılan Düzenlemeler

  Herkese merhaba Zıpkın Avı Türkiye platformunda üyelerimizin isteği doğrultusunda yapılan düzenlemeleri sizlerle paylaşmak istedim. Değişik fikir ve önerilere her zaman açığım. Bir öneriniz olursa forum üzerinden bana iletebilirsiniz.

  -Facebook ile kayıt ol seçeneği ile üye olurken yaşanan aksaklıklar giderildi.

  -Klasik yoldan üye olmak isteyenler için gereksiz görülen bölümler kaldırıldı. (kullanılan zıpkın türü, tecrübe durumu vs)

  -Yazıları okumakta güçlük çekenler için font ve renk ayarları yapıldı.

  -Forum bölümünde bir mesaja yanıt verirken yanıt verilen mesajı vurgulamak isteyenler için “alıntı yap” özelliği eklendi.

  -Blog bölümüne yeni yazı eklendiğinde, Forumda yeni bir konu oluşturulduğunda ya da forumdaki bir konuya mesaj bırakıldığında cep telefonlarına bildirim mesajları gönderilmesi sağlandı. Böylelikle forumda olup bitenlerden anında haberdar olarak aktif bir forum tecrübesi yaşanması sağlandı.

  -Cep telefonuna gelen bildirimle görüntülediğiniz bir forum mesajına önceden aynı sayfa içinden cevap yazılamıyordu. Artık görüntülediğiniz mesaja aynı sayfa içerisinde anında yanıt verebilirsiniz. Yanıt verdiğiniz anda ilgili konuya otomatik olarak yönlendirileceksiniz ve diğer mesajları da okuma imkanınız olacaktır.

  -Forumdaki samimiyeti arttırmak amacıyla ve çoğu kişinin aşına olduğu ve talep edilen “imza” özelliği eklendi. Profil bölümündeki imza kısmına gerçek adınızı, yaşadığınız şehri ve yaş bilgilerinizi ekleyin.

  -Anasayfada en yukarıda forumdaki en güncel 20 konu sıralandı.

  -Ana menüye üyeler isimli bir menü eklendi. Böylelikle platformdaki üyeler birbirlerini kolayca bulabilir ve karşılıklı arkadaşlık isteği gönderebilirler. Üyeler arkadaş olduklarında birbirlerinin sayfalarını takip edebilir ve kişisel gönderilerine yorum yapabilirler.

  -Ana Menüdeki “Zıpkıncı Blog” isimli menüden ulaşabileceğiniz sayfada blog yazıları kategorilerine göre sınıflandırıldı. Önemli konular içeren bazı yazılar sabitlendi. Ayrıca bu sayfa üzerinden tüm yazılara ulaşabileceğiniz bir liste oluşturuldu.

  Aktif 140, aktif olmayan 40 üyesiyle 🙂 Zıpkın Avı Türkiye Platformuna tüm facebook grup üyelerimiz bekliyoruz.

  Kayıt Olmak İçin Tıklayın

  Can Aktaş
  1985/Hatay
  Site Kurucusu

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

©2019 www.sperfishingturkey.com Serbest Dalış ve Zıpkınla Balık Avı Topluluğu. Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account