Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Sporasub sk40 incelemesi

4 Mesajlar
4 Üyeler
6 Beğeniler
3,118 Görüntüleme
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir.... Forum Yönetimi
Konuyu Başlatan

Merhabalar Sporasub sk40 90 ve 100 incelemesi bodymde olan adet sporasub sk40 90 ve 100 inceleme fırsatını buldum gözlemlerimi paylaşayım.

Monoblok monoblok karbon gövde ele iyi oturan kabzeye sahip. Stabil atislari var açık kafa çift çevirme lastige uyumlu kafa. Su altında güzel manevra kabiliyetine sahip.

Karbon gövde olduğu için fiyatları ülkemiz piyasası için biraz yuksek.

Sk40 90 lik ve 100 luk aradaki 10cm fark az  gibi görünse de atışlar da menzil farkı kendini belli ediyor.

Lastik sis kombinasyonlari kişisel olarak ve av tecrübesine gire farklılık gösterdiği için bunlar hakkında detaya girmiyorum.

Spearfishingturkey ailesi;

IMG 20200322 220656

Gönderildi : 22/03/2020 22:06
Haktan N. and Barracuda reacted
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

İste bu zipkini cok merak ediyorum ve bi kac kez almaktan geri dondum cabuk sıkılan biriyim o parayi verip sonrasinda satmaktan üşeniyorum :)))

Gönderildi : 22/03/2020 22:21
Barracuda and ONR6NKOC reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici

Benim de kullanmayı-denemeyi çok istediğim bir tüfek sk40. Çok yakışıklı duruyor. Emeğine sağlık Onur Ustam.

Gönderildi : 23/03/2020 08:19
ONR6NKOC reacted
(@ismailguler)
Yeni Üye

Türkiyeye ilk geldiği zamanlar 100 lük boyunu almıştım ilk versiyonları tek lastik 6,30 şiş ve plastik tetikli geliyordu şimdi çift lastik ve metal tetik seçeneği olması avantaj manevrası çok iyi ve hafif bir zıpkın metal tetik ve çift 14 mm lastikle güzel sonuçlar verecektir çok ağır kombinasyonlara uyfun bir zıpkın değil benim tavsiyem bu zıpkında makara olarak yatay omer sportmach tarzı bir makara tercih etsinler mini one yada reel makara çok kullanışlı olmuyor.

Gönderildi : 13/12/2020 15:02
ONR6NKOC reacted
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account