SIFIR IMROZSUB 1200...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

[Çözüldü] SIFIR IMROZSUB 1200 LUMEN FENER

60 Mesajlar
5 Üyeler
22 Beğeniler
2,220 Görüntüleme
Haktan N.
Konuyu Başlatan
(@dreamdiver)
Trofe Üye

XTAR D06 Modeli'nin IMROZSUB için yapılmış modelidir.

Hiç kutusundan çıkmadı ve kullanılmadı, 1600 Lumen XTAR D06 alacağım için satıyorum.

1200 Lumen Ayarlanabilir ışık gücü ve manyetik switch

15 cm, 233 gr. 100 metre su geçirmez

Aluminyum Gövde, Led Işık

18650 Pil, ve orjinal şarj cihazı

Taşıma kutusu ve yedek o-ring , Bilek bağı

FİYAT : 550 TL (LİSTE FİYATI 820 TL) yanında dizgi hediyeli 🙂

MNG Kargo ile gönderilir

2612 20201006011208
2614 20201006011233001
2615 20201006011145
ScreenShot 2021 01 09 12 56 00
Yanıt
59 Adet Yanıt Var
2 Adet Yanıt Var
Barracuda
Yönetici
(@can)

@dreamdiver hayırlı satışlar üstadım 👌

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@can Teşekkürler Can ama ilgilenen yok 😆 En iyisi El Greco koyayım satışa sıfır bir tane, heyecan olsun 🤣

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)
Yeni Üye

Bir zıpkıncınin bir fenerden beklentisi ne olmalı?bn 20 eur luk bir Salvimar aldım pek aydinlatmadi taş aralarini açıkçası, sanki bir hırsız evin içinde gizlice yolunu bulmaya çalışıyormuş gibi oldu, sizin fenerlerden tutunca taş aralarindaki balıklar kendilerini stadyumun işıklarinin altındaki futbolcular gibi mi buluyor.

Yanıt
6 Adet Yanıt Var
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab araba farında donup kalan tavşan desek 😉 😀

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver sence hangisi daha uygun bana

https://www.scubastore.com/buceo-submarinismo/mares-razor-f740/136794659/p

Yukarıdakini sipariş ettim ama bayan için yazlık bir wetsuit çıktı kutudan :)geri yollicam bu sırada aşağıdaki indirime girdi

https://www.scubastore.com/buceo-submarinismo/beuchat-mundial-carbon-ls-edicion-limitada/136734631/p

Mares in palasi 60 , beuchatin 69 cm

Daha önce bunu kullanıyordum 45 cm palali ve yetiyordu ,kullanisliydi

https://www.scubastore.com/buceo-submarinismo/mares-avanti-quattro-power/6026/p

Teknem yok karadan taslikdan giriyorum , malzemelerini herşeyimi çok hor kullanırım , paletleri denizden çıkarken karaya firlatiyorum, karbonu kırarım diye korkuyorum 🙂 bide çok uzun olunca meraya giderken çok yoruyor öncesinde bunu kullandım palasi 87 cm

https://www.scubastore.com/buceo-submarinismo/mares-concorde/135947608/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=2445108&country=es&gclid=CjwKCAiAgJWABhArEiwAmNVTB4hWjRNSiSkbVxRfgbfK0-y8njYFrGI6jiTsjz1IcSjesNxdIdb6vxoCi18QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Şimdilik 5-10 metre dalıyorum ama nefes tutma egzersizlerine başladım onu 15-20 ye ordanda 25-30 a çıkarırım.

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab Benim tercihim Beuchat Mundial Carbon LS Edición Limitada olurdu

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver peki bechutla c4 arasinda ne olurda bu 7-8 cm daha uzun.Bu arada c4 maskem bugun geldi yuzden dusmuyor denizde denicem artik ama paletim yok.En son decathlon un ince bir paleti vardi palet beklerken kullandigim, denizden cikarken firlattim kayaya carpti ve kirildi.

https://www.scubastore.com/buceo-submarinismo/c4-minimal-medio/137473071/p

c4 de italyanmis.Bu pazarin %75 ini italyanlar kapmis anlasilan.

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab Bende C4 Redfox aldım birkaç hafta önce süper palet bir daha başka palet almam. Geçen yaz sonu Pathos Maximum karbon palet almıştım C4 çok daha uzun performansı mükemmel. Sanırım birde C4 Siderail alacağım geldiğinde serbest dalış için

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab Bu palet bendeki alacaksan bunu al tavsiye ederim

3612 20210104160606

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)
Yeni Üye

ya bunlarin fabrica lecco daymis.Ben milana dondugumde fabrika satis magazalarina bir ugrayim.

Su elbisenin guzelligine bakarmisin ?

https://c4carbon.com/prodotto/muta-carbon-rock/

Yanıt
25 Adet Yanıt Var
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab Muhteşem elbise bende geçen hafta aldım C4 elbise yok böyle birşey sudaki Versace

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

sağolsun şansıma bir tane getirmiş Türkiye ithalatçısı oda tam benim beden yani KDV nakliye eklediğim zaman Scubastore daki fiyatın aynısına geldi beklememek de cabası yani ne desem o kadar elbisem var daha hiçbirisi askıya asılma şerefine ulaşamadı hep çantada yada çekmecede katlı dururlar bunu astım 😍

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver

Evet yenge almış sana, heralde senin tuttuğun balıkları pişirmeyi seviyor..

Samandıra ne kullanıyorsun?

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab yengen gladius ve çantasını aldı, elbiseyi kendim aldım 😉 bu arada eşim yemek yapmaz sadece haftasonları belki 😕 şamandıra Xifias şamandıra kullanıyorum .Şimdi  C4 red dragon istedim o gelecek ama genelde tekneden daldığım için ihtiyaç olmuyor.

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab birde şu Beuchat ın kaysup diye bir SUP ı var bahara da onu alıp hep SUP hem şamandıra olarak kullanmayı düşünüyorum.

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver onu gördüm , sup çok zor ya , ben bu yaz denedim 30 kere düştüm 1 saat içinde, decathlon un  hem sirt çantası olan hemde samandira olan bir modeli var gördün mü onu?

Benim eşim wetsuitimi sakladı , 7. Aya girdik her an bebek gelebilir ya sen denizdeylen gelirse nolcak diyor..ilk bebek.ztn su an paletlerim yok o yüzden ses etmiyorum , bakicaz artık.ztn balık vurmami istemiyor hamilelikde kokusu midesini bulandırıyor.vurup vurup buzluğa atıyorum hamilelik sonrası için.

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye
Gönderen: @ozkancab

@dreamdiver, decathlon un  hem sirt çantası olan hemde samandira olan bir modeli var gördün mü onu?

https://www.decathlon.ie/ie_en/watertight-surface-marker-buoy-spearfishing-backpack-spf-900-en-s304433.html

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab bu sadece şamandıra olan benim dediğim decatlon sup ben şahsen decathlonun hiçbir ürününü sevmiyorum zaten firmanın mottosu herkes için spor yani yeni başladın özendin evet başlamak için uygun fiyatlı ama profesyonel kullanıma uygun değil kendi ürettiği markalar SUBEA gibi

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver scuba diving store 1 hafta oldu bana mares bayan elbisesi yollamışlar palet yerine , hata yaptınız şimdi ne olcak dedim daha cevap yok, depoları İspanya'da yakın bir yerde olsa gitcem, 5 saat yol gidilmez, uyuz oldum, son 4 gündür fıstık gibi havaydi , zipkincilar sabah 8 de denizdeydiler bense onları dürbünle izlemekle yetindim.:((

Bu deniz altı elektrikli scooterlar var elde tutup dolasmalik, bunları mera aralarinda kolaylıkla ulaşım için kullanmak la ilgili yasal bir yasak var mı?

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab seascooter lar şnorkel ve scuba için uygun motor sesi balıkları kaçırır ve elinde o kadar büyük bir kütle ile av yapamazsın. Ayrıca işe yarar scooterlar bonex yada suex gibi araba parası seadoo yamaha jobe gibi markaların yaptıkları ise motor gücü yetersiz şarjı hemen biten oyuncaklar

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver

https://www.scubastore.com/buceo-submarinismo/c4-indian-camo-ht-med-sf-blando/136754699/p

ne diyorsun bu urune?

scubastore indirim yapcak bana, sana 220 ye veririm dedi.

ayakligi nasil ?sende normal ayak numaran ne ve c4 de ne kullaniyorsun? baktim ayakligi senin redfox la ayni

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

ve kac mm corapla giyiyorsun?

su an 3.5mm corapla olcuyorum ayagimi enine 10.5 boyuna 27.5 geliyor ,c4 un sitesindeki ayak tabelasina gore 42/43 sitesinde 10.8 ve 28 cm kurtariyor gibi..5mm corapda giysem kurtarir mi ?

Yoksa 43/44 mi almaliyim sitesine gore 43/44 28.8 ve 11.1 cm

Ama en son geri yolladigim mares de 42/43 du.

Normal ayakkabi numaram 42.5

sende nasil calisiyor teori ve uygulamada

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab ayaklarımız aynı seninle 44-45 alacaksın 5mm çorap için. Ben çorap olarak 1.5, 3.00 ve 5.00 çorap kullanıyorum.

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab C4 te 2 ayaklık modeli var 300 ve 400. Bendeki 300 olan pahalı modeli, dışı parlak olan ayaklık. benim ayağım 44 numara redfox 44-46 numara

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab bu arada İndian modeli eski model normal karbonu kaldırıp bu sene karbon camo modelini bıraktı sadece.

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab https://www.scubastore.com/scuba-diving/c4-allblack-ht-medium/137473076/p ya redfox yada bu linkteki Allblack bence. En çok tercih edilenler bu 2 model zıpkında

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver seninkinin ipinde aluminyum alasimi varmis denizde parlayarak kopek baliklarinin gozunu almasi icin.senin ayagin 44 kosele ayakkabida, 45 paletde

ben koselede 42.5 o zmn 43/44 alicam.all black in carbon alasimi en iyisi, catalogdan inceledim hepsini

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab Allblack doğru seçim senin için Indian'dan vazgeçtiğin iyi oldu. 👍

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver

Yeni modelleride cikmis tank gibi , hic kirilmama garantisi veriyor ama en ucuz carbon fiberini kullanmis.allblack onun 3 kati performance olmasi lazim.Spetton magazasi var valenciada c4 satiyor, 1 saat yol, hic valenciada olmamistim , oraya gidip deneyebilirim.

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab tank pershing yaramaz snorkelling ve pool yazıyor kullanım şekli olarak. Allblack spearfishing ve freediving redfox ise sadece spearfishing . Çok fazla palet çeşidi var C4  te ama bana göre 4 tane. Serbest dalış Siderail yada Dualmoon, zıpkın için ise Redfox yada Allblack.

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver evet bunlar su an degisimin sinirlarindan alinmis teknoloji ile yapilmislar.

Adamlar ilk karbon paleti uretmisler c4 de.Diger sirketlerin websiteleri ve kataloglariyla karsilastirdim.Acik ara ondeler.

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab üç yıl önce gördüm decatlon SUP'ı ve aldık eve getirdik şişirdik sabaha sönmüş değiştirdiler bu sefer denemeden Bodrumdaki eve götürdük oda problemli birleşim yerlerinden açtı. Yani kötü işçilik. Şimdi ya Jobe ya Obrein yada Beuchat Kaysup alacağım kaysup ıda Aquamarina yapıyormuş. Bebek şimdiden hayırlı olsun allah uzun ve mutlu bir hayat versin.

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver beuchat kaysup çok iyiymiş bildiğin kano bu harika.

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab bu arada SUP da acemiysen 3 metreden kısa 90 cm civarında genişlikte alacaksın 3.5 m boyunda 70cm eninde bir SUP ta denediysen düşmemen imkansız zaten.

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)
Yeni Üye

@dreamdiver

bu all black de ht soft medium hard secenekleri var benim numaram bitek soft da kalmis bunlar neyi ifade ediyor tam olarak?

Yanıt
2 Adet Yanıt Var
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab pala sertliğini, kaç kg olduğuna göre belirleniyor. Ben Medium sertlik kullanıyorum. Kilom 90kg. Eğer 70li kilolardaysan Soft olur

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver

80-85 arasi gidip geliyorum , bu aralar dha cok 85, zirve yaptim.Medium bakcaz o zmn.

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)
Yeni Üye

@dreamdiver

yuzerken nasil? iyi hiz yapiyormusun? kacan dentex in pesinden yetisebilirmiyim 🙂 gorus alanimda kalsa yeter.

Artik 25 metrelerde eskinalardan,sargolardan dentexe terfi etmem lazim.

Yanıt
12 Adet Yanıt Var
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab Dentex'mi dedin, geçen gün Baraccuda "abi bir bekle ayıp oluyor ama" dedi 🤣 🤣 🤣

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver ahaha super, kaporayi verdim yarın geliyor all black ht medium t300 43/44 olmadı ayakligini değiştirme garantisi verdi satıcısı,

Scubastore yanlış yaptı, bu yüzden onlardan almadım.ben yaptıkları hatanın telafisi için %35 indirim beklerken onlar %5 yolladılar.Amazondan öğrenecekleri daha çok dersleri var online satış müşteri memnuniyetinde.

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab valla bende Hollanda da bir dalış mağazası buldum hem daha ucuz hem de VAT düşüyor %21 scubastore da TAX free yok, hem ispanyanın hemde Türkiye'nin VAT'ını ödetiyorlar. Hemde standart kargo ücreti 45 EUR eğer çok alacağın şey varsa karlı, tek seferde 5-6 parça için aynı kargo tabi size EU da kargoda yok

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab gelince şöyle birkaç yakışıklı resmini koy foruma yazıyla

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver

Tabiki yarın islatmadan fotolarim, ztn hava bozuk su anda, ama paletler araştırmalarıma göre piyasadaki en iyi paletler ve fiyatıni normal buldum çünkü bu sporun en önemli malzemesi heralde paletdir.Daha önce bisiklet kullanıyordum onda en önemli malzeme bisiklet ,idare eder bir karbon bisiklet 6 bin Euro dan başlıyor 15 bin e kadar gidiyor.diger bütün malzemeleri arasında en pahalısı 150-200 eur yu gecmez , bu sporda en önemli malzemede öyle uçuk bir fiyat farkı yok diğer malzemelerin fiyatları arasında.Bot dışında.

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab bisiklet demişken Specilazed S-Works'çüler🙋‍♂️ kaldırsın...

Yanıt
ONR6NKOC
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)

Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....
Gönderen: @dreamdiver

@ozkancab bisiklet demişken Specilazed S-Works'çüler🙋‍♂️ kaldırsın...

Bazı basit tasarım ürünlerinin halka yada dünya mal olmuş. Ürünlerin çok uçuk fahiş fiyatlara satılmasına karşıyım. .

Specilazed S-Works' ler de dahil. Hiç utanma kalmamış. Bu insanlarda bir araba fiyatına bisiklet satıyorlar. (Ama bizim ülkemizde.) 13.900$ . Fiyata bisiklet mi olur.

Altın kaplamama mi bu bisiklet.

(Fener konusu arabadan bisiklete balığa. Yakında mutfak ekipmanlarına doğru gidecek.)

Fener de Hala güncel sanırım

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@onr6nkoc 13.500 USD olsa iyi birde bu MBK modeline bak istersen, 🤣

https://www.aktifpedal.com/s-works-levo-carbon-29-nb-krbn-m-p11663.html

Bu arada ilan güncel 😆

Yanıt
zencuk
Forum Yönetimi
(@zencuk)

Yönetici
Gönderen: @dreamdiver

@onr6nkoc 13.500 USD olsa iyi birde bu MBK modeline bak istersen, 🤣

https://www.aktifpedal.com/s-works-levo-carbon-29-nb-krbn-m-p11663.html

Bu arada ilan güncel 😆

Bu kadar pahalıya satılan bu kadar çirkin az şey gördüm 🤣 🤣 Bende Kron xc500 var bir sürü para diye hayıflanıyorum, ülkede bir sürü gizli zengin var derler. Kimse biz (ben) gizli fakirlerden bahsetmiyor, çok kırılıyorum🤣 🤣

Abi şu hollandalı site nedir link verirmisin? Alamayacağım bir kaç malzemenin fiyatına bakayım 🤣

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@zencuk meramı (Hollandalı site 😀 ) deşifre etmem dermişin paylaşayım ama size yaramaz sadece SCUBA malzemesi satıyor. https://www.lucasdivestore.com/en/

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver

Bugün el fenerim düşmüş yüzerken , yarın bakarak olcam, bulamazsam imrozun müşterisiyim, PTT kargoyla yollarsin bana alicanteye

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab 👍🏻 geçmiş olsun, umarım bulursun.

Yanıt
ONR6NKOC
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....

Bu paralara amcam geçen ay taksitle helikopter aldı adam. (Yanlis anlasilmasin taksidin 1 tanesi bu fiyat) Millet hala bisitlklete biniyor. Anlamıyorum 😜😜😜

Yanıt
Haktan N.
Konuyu Başlatan
(@dreamdiver)
Trofe Üye

ilan güncel, ürün satıştadır.

Yanıt
Haktan N.
Konuyu Başlatan
(@dreamdiver)
Trofe Üye

İNDİRİM : FİYAT DÜŞTÜ 480 TL

Yanıt
5 Adet Yanıt Var
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver

Haktan abi dün bakındım ama bnm feneri bulamadım, taş altında iki de çok büyük balık kaçırdım fenersizlikden , bu fenerle tavşan yaparmiyim sargozu, eskinayi?

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab sence 1200 lumen ne yapar 🤣 🤣 🤣

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver

tamam o zmn ben aliyorum, sen satiyormusun ?

Yanıt
Haktan N.
(@dreamdiver)

Trofe Üye

@ozkancab satıyorum bende heö scubada gece dalışında hem zıpkında kullanılacak fener alacağım ama sen yurtdışındasın varmı Türkiye de gönderenileceğim bir adresin yada yakının

Yanıt
ozkancab
(@ozkancab)

Yeni Üye

@dreamdiver

biraz kargo ucretlerine , yerine getirilmesi gereken evrak teffaratuna baktim, sizin feneri almayi cok istiyorum ama gumruk bedeli, ugrasmasi fln , malesef beni vazgecirdi.Bizim kasabanin dukkanindan biseyler bakcam artik.Daha c4 lerin ayakliklari gelmedi, dukkan sahibi bana kendi paletlerini odunc verdi , c4 gelene kadar.

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account