Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Esperasub 110 ahşap

9 Mesajlar
4 Üyeler
4 Beğeniler
1,996 Görüntüleme
Konuyu Başlatan
(@ismailguler)
Yeni Üye

Tertemiz full kombinasyondur 110 luk teak ağacı kamuflaj gövde , marotech full ip sarılı krom makara , marotech 140 cm 7 mm temiz şiş , 2x16 mm pathos tnt lastik ( çok az kullanıldı) , akdenizsub krom rulmanlı sistem yandan ip bırakmalı ters tetik mekanizması , katlanabilir kamera aparatı ve balık çağırıcı vardır tam bir trofe avcısı , değerini bilecek iyi bir ahşap arayanlar için çok az denk gelecek bir üründür. Karbona geçtiğim ve kenarda durmaması için satılıktır , gövde epoxy ve boya iyi durumdadır izmir içi elden teslim izmir dışı kargo alıcıya aittir. İstediğim fiyat 1600 tl

İsmail güler

5F0D7721 3578 4EA6 B359 BFCA78D7398F
21746E97 8F4C 4EAC A25E F765BB75219E
9D6525C1 FFCB 44B4 9F46 06DE14AD1A93
D2B753ED F934 453F 9C3F 17E1816188C4
33F4866B 2C8E 4698 8561 5B2E41E2C664
Yanıt
8 Adet Yanıt Var
2 Adet Yanıt Var
(@ahmet42)

Yeni Üye

@ismailguler hala satılıktır

Yanıt
(@ahmet42)

Yeni Üye

Fiyat ta yapacağınız bir şey varmıdır

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)

İsmail Bey hayırlı satışlar. Mesaj olarak eklediğiniz fotoğrafları konu içerisine taşıdım. Ayrıca alım-satım mevzularında hem muhabbetin herkese açık olması hem de bu şekilde konu altlarına yazılacak mesajlarla forum aktivitesine katkı sağlanabilmesi amacıyla ilanlara telefon numarası eklenmesi taraftarı değiliz. Bu nedenle ilanınızdaki iletişim bilgisini kaldırdık.

illaki telefonla görüşmek isteyen üyemiz olursa özel mesaj yoluyla telefon numaranızı paylaşmanızı rica ederiz. Tekrardan hayırlı satışlar. İyi forumlar dilerim.

Yanıt
2 Adet Yanıt Var
(@ismailguler)

Yeni Üye

@can bey merhaba daha önce başka bir forumda eski bir üye olarak forum kültürünü seven birisiyim yardımınız ve ilginiz için teşekkürler forumdaki bazı detayları zamanla öğrenip adapte olacağım iyi günler dilerim.

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)

@ismailguler anlayışınız için ben teşekkür ederim. İyi forumlar

Yanıt
Konuyu Başlatan
(@ismailguler)
Yeni Üye

Merhaba 1500 tl ile güncel

Yanıt
ozansefer
(@ozansefer)
Yeni Üye

İsmail bey merhaba daha önce esperasub kullandım çok da memnun kaldığım bir zıpkın. Mekanizmasıda çok hassas ve iyiydi akdeniz sub mekanizma ile kıyaslayabilirmisiniz acaba nasıl farklılıklar var hassasiyet vb.?

Yanıt
1 Yanıt
(@ismailguler)

Yeni Üye

@ozansefer bey merhaba bildiğiniz üzere artık bu zıpkınlar ve aksesuarları üretilmiyor tanıyan ve bilenler zıpkının ne kadar kaliteli olduğunu biliyordur. Mekanizmaya gelecek olursak akdenizsub mekanizma harika zıpkına çok iyi uyarlandı güçlü lastiklerde bile sertleşmeyen sessiz ve sorunsuz bir mekanizma bana sorarsanız kendi mekanizmasından bir tık daha iyi kullandıysanız bilirsiniz esperasub ip bırakmaları zamanla sorun olabiliyor bu mekanizmada öyle bir sorun yok tavsiye ederim.

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account