Apnea 110'luk Rebel...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Apnea 110'luk Rebel Zıpkın

5 Mesajlar
2 Üyeler
4 Beğeniler
810 Görüntüleme
AliCanAkdag
Konuyu Başlatan
(@alicanakdag)
Yeni Üye

Merhabalar,

Apnea Rebel 110'luk açık kafa bir zıpkın aldım. Daima 90'lık zıpkınlarla avlanıyordum, Akdeniz suları için 90'lık zıpkınlarla çok şükür ki, keyifli ve bereketli avlar yaptık. Derin dalışlar için 110'luk zıpkın aldım ancak beklediğim verimi alamadım, 13 yıldır 90'lık zıpkınlara alıştığım için, 110'luk zıpkına uyum sağlayamadım. Sadece iki kere suya girdi bu zıpkın. Makarası da üzerindedir. Deniz Pusulası'ndan almıştım. Bugün orada MAKARASIZ sıfırların fiyatı 633 TL'dir. MAKARALI fiyatları 730 TL gibi bir rakama tekabül ediyor.

Zıpkının lastiğini çıkardım, iki defa suya girdiğim için de kullanılmış bir lastik olduğunu düşünerek (kendim kullanılmış lastik almam bu yüzden satmıyorum da etik olmak adına) çıkarttım ve diğer zıpkınlarımda kullanacağım.

110'luk rebel, makarası da üzerinde, alan kişinin kendisine uygun bir lastik eklemesiyle kullanıma hazırdır. Sadece iki kere suya girdi. Sıfırından farkı yoktur. 550 TL'ye vereceğim.

İsmim Ali Can AKDAĞ

Numaram: **********

Ürün ile ilgilenenler arayabilir.

Hayırlı ve sağlıklı dalışlarınız olsun...

WhatsApp Image 2021 01 28 at 11.25.33
WhatsApp Image 2021 01 28 at 11.25.32
WhatsApp Image 2021 01 28 at 11.25.30
WhatsApp Image 2021 01 28 at 11.25.30 (1)
WhatsApp Image 2021 01 28 at 11.25.29
Yanıt
4 Adet Yanıt Var
4 Adet Yanıt Var
Barracuda
Yönetici
(@can)

@alicanakdag öncelikle foruma hoş geldiniz. Alım-satım konularında ilan içerisinde iletişim bilgisi paylaşılmasına müsade edemiyoruz. Malzeme ile ilgili görüşmelerin konu altından yapılması hem forum aktivitesine katkı sağlayacak hemde sonradan ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları engel olacaktır. Eğer illaki iletişim bilgisi isteyen olursa özelden telefon numarası paylaşılabilir. Anlayışınız için teşekkürler 👍 iyi forumlar.

Yanıt
AliCanAkdag
(@alicanakdag)

Yeni Üye

@can Merhaba Can Bey, hoşbulduk. Kusura bakmayın, işleyişi bilmediğim için numaramı yazmıştım. İlgilenen olursa özelden vereyim numaramı. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)

@alicanakdag Estgf. Anlayışınız ve foruma katılımınız için teşeklürler. Hayırlı satışlar.

Yanıt
AliCanAkdag
(@alicanakdag)

Yeni Üye

@can Sağ olun Can Bey. Sizlere ve tüm dalış camiasına hayırlı dalışlar olsun.

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account