Kıssadan Hisse /Jak...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Kıssadan Hisse /JakBoeno sayfa 108-109

2 Mesajlar
2 Üyeler
4 Beğeniler
1,286 Görüntüleme
moguzcan
(@moguzcan)
Üye
Konuyu Başlatan

B0BFD268 A433 452D B576 3EB76D79396C
888F7814 56E7 4B98 B385 2AF19B5D4E06

Jak hocadan kısa notlar , konuların aktif olması açısından paylaşıyorum .

Gönderildi : 18/05/2021 12:49
Rıdvan (scotchsoda), Samet K., ONR6NKOC and 1 people reacted
Samet K.
(@akdenizli)
Yeni Üye

Ben de jak ustanın kitabını defalarca kez okudum.Zıpkın avcılığı disiplininde sistemli bütün bilgi bulmak çok da kolay olmayabiliyor.Belki yabancı dil bilenler bu konuda biraz daha avantajlı.Jak usta bu konuda genel bilgi bağlamında çok iyi,keşke bölgelere göre değişebilen mera yapısı,yeni dalış teknolojileri vs konularda kapsamlı,bütün bilgilere kavuşabileceğimiz böyle yayınlara daha kolay ulaşabilsek.Ya da en azından ben kolay bulamıyorum,  bu konuda telif haklarına da riayet edilerek bilgilendirmeler faydalı olacaktır.En azından kaynak kitap ya da sitenin adı olarak.

Gönderildi : 19/05/2021 16:00
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account