Blue black power 17...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Blue black power 17,5 lastik

9 Mesajlar
5 Üyeler
7 Beğeniler
1,022 Görüntüleme
Ziya Turhan
(@ziya)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

Merhaba arkadaşlar. Blue black power 17,5 metraj lastik alacağım fakat hiçbir yerde bulamadım. Bulabileceğim bir yer ya da ne zaman Türkiye'ye gelir bilgisi olan bir arkadaş var mıdır?

Gönderildi : 10/07/2020 21:43
Barracuda reacted
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir.... Forum Yönetimi

Merhaba imrozsub a baktınız mı?

Gönderildi : 10/07/2020 22:53
Ziya Turhan reacted
Ziya Turhan
(@ziya)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@onr6nkoc merhaba. Maalesef bakmadığım yer kalmadı. Çoğunda tükendi yazıyor, stok sorunuz yazanları da aradım ama maalesef bulamadım. En son poyrazsub ı aradım şuan Türkiye'de yok dediler. Aklıma foruma yazmak geldi. Performansından çok memnun olduğum için diğer lastikleri denemek istemiyorum açıkçası. İlginiz için teşekkür ederim.

Gönderildi : 10/07/2020 23:17
Zek
 Zek
(@zek)
Yeni Üye

Zor gelmez Türkiye’ye hem dövizin halinden, hem eski satış hızı yok. Tavsiyem pathos Lastikleri olur. Çok fark yok aralarında.

Gönderildi : 11/07/2020 12:36
Ziya Turhan reacted
Ziya Turhan
(@ziya)
Yeni Üye
Konuyu Başlatan

@zek merhaba. Peki pathos TNT mı yoksa İmroz reflex mi tavsiye edersiniz ikisini de kullanmadım. Performans ve kalitesi hangisinin daha iyidir.

Gönderildi : 11/07/2020 12:54
Zek
 Zek
(@zek)
Yeni Üye

İmroz reflex i kullanmadım bilmiyorum. Ama blue 16 mm ve tnt 16 mm lastikleri dönüşümlü olarak pathos sniperimda kullanıyorum aralarındaki fark yok denecek kadar az. Tnt biraz daha sert ve güçlü ama çekemeyecek kadar fark yok. Blue yu çekiyorsan tnt yi de çekersin. Ben seçmek durumunda kalırsam tnt yi seçerdim. Tabi imrozsub reflex i de denerim sonuçta imrozsub bir ürün ürettiriyorsa boşa yapmaz bir işe yarıyordur mutlaka lastiklerden beklenen bir performans için yaptırmıştır.

Gönderildi : 11/07/2020 14:28
Ziya Turhan and Turhan Z reacted
Turhan Z
(@turhan-z)
Yeni Üye

@zek merhaba. Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Bakalım, bu sezon ikisinden (refleks ya da TNT) birini deneyeceğim. Bir deneyimim daha olacak mecburen. 🙂

Gönderildi : 11/07/2020 22:01
moguzcan
(@moguzcan)
Üye

blue black power 17,5 mm’den sonra  tnt 18 mm kullanıyorum ve memnunum.

Gönderildi : 12/07/2020 13:48
Ziya Turhan and Turhan Z reacted
Turhan Z
(@turhan-z)
Yeni Üye

@moguzcan merhaba. Teşekkür ederim, yaklaşık aynı tipte olan iki lastikten, Refleks kullanmaya karar verdim. Delik iç çapı ve esneklik katsayısı biraz daha iyi olduğu için.

Gönderildi : 12/07/2020 14:55
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account