Akşam akşam her tel...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Akşam akşam her telden sohpet

7 Mesajlar
3 Üyeler
11 Beğeniler
959 Görüntüleme
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi
Konuyu Başlatan

Herkese merhabalar.Birazda lokal ortamı sohpetlerde edelim.Ne var ne yok işler güçler keyifler nasıl site nasıl geliyor istedikleriniz fazla az dediğiniz şeyler varmıdır yokmudur sıkılmadan can beye 7/24 iletebilirsiniz inanın her daim musait bir kadro var beklentilerinizi karşılamak için olmadık fikirler üretip duruyorlar her daim yenilik var ve bıkmak yok.Nasıl insanlara faydamız dokunur nasıl eski ortamı yakalarız diye didinip duruyoruz sizce bunu başarabilirmiyiz yada daha öncekiler neden başaramadı?Sizin fikriniz nedir ,sizin fikirleriniz bizim için önemli,sizde yazın bizde dinleyelim fikrimize ortak olun.

Gönderildi : 29/01/2020 22:03
Barracuda
(@can)
Yönetici

Gönderen: @scotchsoda

sıkılmadan can beye 7/24 iletebilirsiniz

Vallahi güzel yazmışsın abi 7x24 iyimiş 😀🤣

Gönderildi : 29/01/2020 22:07
Barracuda
(@can)
Yönetici

Facebook karmaşasından uzakta samimi ve seviyeli bir ortam için herşey hazırlandı. Geriye zıpkıncı arkadaşların katılımı kaldı.

İnsanı manyak eden bildirimler, zıpkıncı olmayıp zıpkıncı gruplarını dolduran kalabalıklar olmadan gerçek zıpkıncı muhabbetine inşallah kısa zamanda ulaşacağız diye düşünüyorum.

Gönderildi : 29/01/2020 22:22
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi
Konuyu Başlatan

Vallahi senin gibi çalışan herşeyi tek başına üstlenen bir kişi daha tanımıyorum.Bizde elimizden ne gelirse destek olmak için burdayız bu kadro güzel işlere imzasını atıcak buna canı gönülden inanıyorum..

Gönderildi : 29/01/2020 22:24
Passiontripmaster
(@sonertas)
Zıpkıncı Forum Yönetimi

Gönderen: @yuzarsif

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣  gerçekler acıdır

Gönderildi : 29/01/2020 23:02
Barracuda
(@can)
Yönetici

Vallahi senin gibi çalışan herşeyi tek başına üstlenen bir kişi daha tanımıyorum.Bizde elimizden ne gelirse destek olmak için burdayız bu kadro güzel işlere imzasını atıcak buna canı gönülden inanıyorum..

Sağol abi 🙂 hep birlikte ilerleyen zamanlarda güzel bir ortam oluşturacağız 👏👏👍

Gönderildi : 29/01/2020 23:03
Barracuda
(@can)
Yönetici

Gönderen: @sonertas
Gönderen: @yuzarsif

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣  gerçekler acıdır

😀🤣👏👏👍

Gönderildi : 29/01/2020 23:08
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account