Bildirimler

Ocak Ayından İtibaren Ayın Av Gönderisini Seçiyoruz  

  RSS

Can Aktaş
(@canaktas)
Kendi Halinde Bir Zıpkıncı Yönetici
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 395
30/10/2019 23:31  
zıpkı avı türkiye

Şubat Ayı itibariyle Zıpkın Avı Türkiye Forum içerisindeki "Zıpkıncı Günlüğü" bölümüne üyelerimiz tarafından gönderilen av paylaşımları (Fotoğraflı Av Anıları) arasından Ayın Zıpkın Avı Paylaşımını seçeceğiz.

Seçim Kriterleri Nelerdir ?

  • Avlar trofe olmak zorunda değildir.
  • Av fotoğrafları, paylaşım yapana ait olmalıdır. Avcının yüzünün de göründüğü öz çekim tipindeki av fotoğrafları bulunan gönderilere öncelik tanınacaktır.
  • Av günü yaşadıklarını yazarak av fotoğraflarıyla birlikte paylaşan bir üyemizin gönderisi, sadece fotoğraf içeren bir gönderiye göre öncelikli sayılacaktır.
  • Av paylaşımında kullanılacak fotoğraflarda "sigara" bulunmamalıdır.
  • Av paylaşımlarındaki balık miktarının "Ayın Avı" seçiminde hiçbir etkisi olmayacaktır. Amacımız zıpkıncıların göze hitap eden fotoğraflarla av günü yaşadıkları şeyleri yazarak paylaşması ve bu şekilde karşılıklı yorumlarla hobidaşlar arasında samimi muhabbetlerin gelişmesini sağlamaktır.  

Ayın Zıpkın Avı Gönderisi Seçimi Nasıl Yapılacak ?

Üyelerimiz tarafından paylaşılan av gönderilerinden 5 tanesi her ayın son günü yukarıdaki kriterlere göre forum yönetimince seçilecektir. Seçilen 5 gönderi forumdaki anket sistemi üzerinden oylamaya sunulacaktır. Üyelerimiz tarafından en çok oyu alan gönderi "Ayın Av Paylaşımı" seçilerek sahibine bir hediye gönderilecektir. 

Oylamanın Nasıl Yapılacağını Alttaki Linke Tıklayarak Görüntüleyebilirsiniz :

https://www.spearfishingturkey.com/forum/en-cok-begeni-toplayan-zipkin-avlari/ayin-av-paylasimi-oylamasi-deneme/

Forumu cep telefonlarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zıpkın Avı Türkiye Foruma cep telefonu ile fotoğraf yüklemek çok basittir. Av paylaşımlarınızı facebook yerine forumda yapmak size birçok fayda sağlar bunlardan bazıları :

  • Facebookta paylaştığınız av gönderisini patron, akraba, kanka, komşu tüm çevreniz görür. Durduk yere borçlu çıkarsınız  Benim balık nerede bro ? Bacanak bize balık yok mu? gibisinden sorularla mücadele edersiniz enerjiniz biter. Paylaşım yapmayı istemez hale gelirsiniz 
  • Facebook gruplarında paylaştığınız av gönderilerine bilen de bilmeyen de yorum yazar (oltacı, scubacı vs.) Yasak olmayan balığa yasak derler, limit dahilinde ava limit dışı derler. Durduk yere sinirleriniz bozulur paylaşım yapmaktan imtina eder hale gelirsiniz.
  • Forumda paylaştığınız fotoğrafı sadece forum üyesi zıpkıncılar görür. Paylaşımlarınıza zıpkın avının zorluklarını bilen, bu spora sevdalı insanlar yorum yapar, hobidaşlar arasında samimi bir sohbet ortamı oluşur keyif alırsınız  

Lütfen Zıpkın Avı Türkiye Forumu Facebook sayfanızda paylaşın. Zıpkıncı arkadaşlarınızın forumdan haberdar olmasını sağlayın. 


Alıntı
Paylaş :

©2020 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account