Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

El Greco Roller + Invert 120 Special Gold Edition

6 Mesajlar
4 Üyeler
8 Beğeniler
1,572 Görüntüleme
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye
Konuyu Başlatan

Merhaba Arkadaşlar, benim ürün inceleme yazılarımı okuyanlar, benim El Greco'ya olan tutkumu bilirler. 

El Greco'ya olan tutkum el yapımı, en üst düzey malzemelerle sipariş üzerine 60 gün civarında yapılan bu tüfeklerin, dengeli, nokta atışı yapabilme kabiliyetleri, kütlesine rağmen yapısından dolayı makul seviyede manevrası, Hybrid malzeme (Carbon ve Teak), çok güçlü olması ve gücü dengeli olarak şişe aktarabilmesinden kaynaklanır. Bundan dolayıdır ki XT Diving Spearfishing Team'in Official tüfeği El Greco'dur.

El Greco ürün ailesi 4 modelden oluşuyor; Modeller en basitten en komplike olana doğru Mediterranean (80-90-100-110-120-130), Marlin (80-90-100-110-120-130-140), Carbon (110-120-130-140-150) ve Roller'lar (110-120-130) .

Roller'lar da kendi içinde Mediterranean Roller, Double Roller ve bu işin son noktası Roller + Invert'ten oluşmakta.

Son C4 Carbon Gladius Camu siparişimi iptal ettikten sonra yeni bir zıpkın arayışına başladım üst segmentte. Mevcutta El Greco Marlin 80 ve 110, Carbon 120'ye sahip olduğum için son nokta ve 4. El Greco tercihim özel kombinasyonlu ve sevgili dostum Dimitris'in iddiasıyla Dünyanın en güçlü zıpkını dediği ''El Greco Roller + Invert 120 Special Gold Edition'' oldu. Bu zıpkından daha önce sadece 1 adet üretildi, 2 nolu ürün 60 günlük üretim ve üzerine eklenen ithalat süreci sonunda elime ulaşacak, geldiği zamanda sizlerle detaylı bir şekilde forumda masaya yatıracağız şimdilik alttaki 1 numaralı üretimin resimlerini sizinle paylaşıyorum.

10
Roller + Invert 120 color gold
4
7
9
6
1
5 Roller + Invert 120 color gold
2
8

Gönderildi : 26/11/2020 21:35
Barracuda
(@can)
Yönetici

@dreamdiver sizin tüfek maceralarınızı keyifle takip ediyorum. Forumdaki paylaşımlarınız sayesinde hobimize hizmet eden en üst seviye tüfekleri tanımış oluyoruz. Bilgilendirmeler için teşeklürler. Şimdiden hayırlı olsun 👍

Gönderildi : 27/11/2020 17:02
Haktan N. reacted
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

Ben bunlarla kikla karagöz avına gitsem nasıl olur acaba 😀

Gönderildi : 02/12/2020 12:34
Haktan N. reacted
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

Haktan abi senin devi gördüm hakan abide.

Ama keşke zıpkın alsaydın sen uzay mekiği almışsın maşallah.

Güzel avlarda kullan abi bol trofeleri olsun inşallah.

Gönderildi : 02/12/2020 15:43
Haktan N. reacted
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye
Konuyu Başlatan

@bbatuhan Teşekkürler Buğra daha iyileri senin olsun inşallah... Maksat eğlenmek güzel vakit geçirmek Trofe peşinde olmadım ama ufak balığında peşinde koşmadım. Oda biraz şans işi işte tekne olunca daha rahat açık deniz dalışı yapıyorsun, tülü dalışta yaptığım için nerede balık var, nerenin dibi uygun biliyorum.

Gönderildi : 02/12/2020 16:20
Haktan N.
(@dreamdiver)
Trofe Üye
Konuyu Başlatan

@ridvan Kikla Karagöz balık kıyma olup diğer balıklara yarar 🤣

Gönderildi : 02/12/2020 16:21
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account