Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Forumdaki saat uyuşmazlığı sorunu hakkında bilgilendirme

 
Barracuda
(@can)
Yönetici

Birbirinden kıymetli Zıpkın Avı Türkiye Forum sakinleri hepinize selamlar. Son zamanlarda forumda içerik oluşturma (yeni konu açma) bakımından ön planda olamıyorum lakin forumun saat gibi tıkır tıkır çalışması için teknik anlamda 7/24 arkasındayım ve siz fark etmeden bir sürü aksaklığa anında müdahale etmekteyim.

2017 Yılında forumu kurduğumda abartmak gibi olmasın günde 5-6 konu açardım. Yıl oldu 2022 ve haliyle skorlar yerlerde 🙂 Şimdi @zencuk atlar hemen yaşlandın admin sen diye 🙂 Neyse efendim son zamanlarda yeni konu açamasam da elimden geldiğince forumdaki yardım taleplerine mesaj yazmaya çalışıyorum. Ama merak etmeyin hep buralardayım.

Fazla uzatmadan forum yönetiminden sevgili hobidaşım @onr6nkoc forumdaki yazdığı mesajlardaki tarih-saat bölümündeki saatin yanlış gösterdiğini iletti ve bende kolları sıvadım.

1

Eğer siz de aynı problemi yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki adımları uygulayın. 

1 Forum menüsünden profil-hesap diyerek profil ayar sayfanızı görüntüleyin.

2

2 Sayfanın alt kısmında "Saat Dilimi" isimli bölümden "İstanbul" seçeneğini seçin ve "Değişiklikleri Kaydet" diyerek ayarları kaydedin. Yurt dışında yaşayan üyelerimiz kendi yaşadıkları şehri seçebilir ve bu şekilde yerel saat dilimlerine tabii olurlar.

3

Aklınıza takılan bir şey olursa konu altına mesaj atabilirsiniz.

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 09/01/2022 00:03
kaanc ve gkhnkck1990 beğendi
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Prof Üye Forum Yönetimi

Forum yönetimi olarak biz bu işler için maaş alıyoruz...😀😀😀 Desekte inanmayın tamamen gönüllü olarak buradayız...

YanıtAlıntı
Gönderildi : 09/01/2022 02:11
zencuk
(@zencuk)
Prof Üye Forum Yönetimi

Estafuruallah @can abi ben kimsenin bunadığını yüzüne vurmam, arkasından konuşurum 🤣 🤣 Yeterki yorgun kalpler kırılmasın 😜

YanıtAlıntı
Gönderildi : 09/01/2022 06:02
Barracuda ve ONR6NKOC beğendi

©2022 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account