Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Yapıştırma borukanalı

 
Alper
(@alper-aykan)
Üye Palazı 🙂

Arkadaşlar iyi akşamlar.Şiş kanalı olmayan carbon zıpkınıma,şiş kanalı almak istiyorum.Borum 90’lık,uygun fiyata nereden tedarik edebilirim.

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 04/05/2022 00:02
zencuk
(@zencuk)
Prof Üye Forum Yönetimi

@alper-aykan

İmrozda bir ara omersub kanal vardı piyasadaki en mantikli kanal o bence. Fakat onlardaki yillar once orkasub kapaninca ona kalan mallardi ellerinde kalmismidir bilmiyorum. Mertsuba sorabilirsiniz fakat yerlilere gore fiyat yuksek gelecektir. Alirken kabze ve govde arasindaki yukseklik, kot farkinida hesap ederek alin, şiş mekanizmanin ust kısımına baskı uygularsa atışlar etkilenir.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 04/05/2022 00:10
ONR6NKOC beğenme
Alper
(@alper-aykan)
Üye Palazı 🙂

@zencuk evet mertsub’da var.Omer carbon kanal,ama 300 küsür tl.Deniz pusulasındada var apnea’nın 100’lük plastik şiş kanalı 45 tl

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 04/05/2022 00:20
zencuk
(@zencuk)
Prof Üye Forum Yönetimi

@alper-aykan 

Yerli uretim ile ithal arasinda kur farki kaynakli fiyat farki mutlaka var fakat kalite farkida yadirganamaz. Kot farkinada dikkat ederek seciminizi yapin derim

YanıtAlıntı
Gönderildi : 04/05/2022 00:23
Alper
(@alper-aykan)
Üye Palazı 🙂

@zencuk Kesinlikle kalite farkı önemli.Satın almadanda kot farkını anlayamayız.Yada şiş kanalsız kullanmaya devam edeceğim.Handikapı Şiş kanalı olmadığı için tüfeğe fazla kuvvet yüklediğinde vibrasyon yapıyor

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 04/05/2022 00:29
ONR6NKOC
(@onr6nkoc)
Prof Üye Forum Yönetimi

Merhaba. Karbon yada plastik şiş kanalları çok kalın degil. 1mm civarıdir. Şiş ile gövde arasındak ne kadar boşluk var onun fotoğrafini eklerseniz yardımcı olabiliriz.. vibrasyon olayına gelince vibrasyon şiş kanalından değil kalın lastik ince şiş olduğunda vibrasyon yapar. Sağlıcakla Dalin..

YanıtAlıntı
Gönderildi : 04/05/2022 07:06
zencuk ve Alper beğendi
sohayli
(@sohayli)
Üye

ben yıllarca çift lastik ile c4 mr carbon zıpkın kullandım. Şiş kanalı yoktu şişte vibrasyon falan da olmuyordu. 

Şiş kanalı konusu biraz şehir efsanesi gibi  pek bir faydası olacağını düşünmüyorum.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 05/05/2022 11:05
Alper beğenme

©2022 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account