Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

SUBEA FRD 900 DALIŞ MASKESİ

9 Mesajlar
5 Üyeler
7 Beğeniler
879 Görüntüleme
Xentospy
Konuyu Başlatan
(@xentospy)
Yeni Üye

Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Maske konusunda biliyorum denemeden almamak lazım ancak benim farklı bir sorum olacak. 125 CM3 iç hacmi olduğu yazılmış. Size göre bu iç hacim nasıl? Ya da kullanan var mı subea marka?

https://www.decathlon.com.tr/p/serbest-dalis-maskesi-gri-frd-900/_/R-p-306929?mc=8544721&c=GR%C4%B0_MAV%C4%B0

Yanıt
8 Adet Yanıt Var
ONR6NKOC
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....

Merhaba hacim konusu görüş için etkili fakat maske kauçuk kısımları biraz sert rahatsız edecek gibi  başka marka bakmanız daha sağlıkli olacaktır diye düşünüyorum...

Yanıt
1 Yanıt
Xentospy
(@xentospy)

Yeni Üye

@onr6nkoc Teşekkürler güzel bilgileriniz için. Dalın sağlıcakla.

Yanıt
Wolfenstein
(@wolfenstein)
Üye

Hemen her platformda maskelerin ferrarisi olarak söylenen technisub micromask maskenin neredeyse birebir aynı, yüzünüze uyuyorsa ve rahat kullanabilecekseniz neden olmasın. Bahsettiğim maskenin fiyatı 1000 tl üzerinde ve subea maskeden bu fiyata 4 tane alabiliyorsunuz. Benim de decathlonda gezerken dikkatimi çekmişti. Denemenize mani olacak kadar yüksek bir fiyat değil bence. Kimbilir, o pahalı maskelerden daha rahat edersiniz belki de.

Yanıt
1 Yanıt
Xentospy
(@xentospy)

Yeni Üye

@wolfenstein Teşekkürler bilgi aktarımınız için. Bende merak ettim, diğer spor dallarında özellikle de yüzme ve tenis derslerimde hep decathlona ait markalar kullandım. Memnun kaldım. Sanırım bunu da deneyeceğim. Dalın sağlıcakla.

Yanıt
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

Ben bunu denedim aslında iç hacmi az ve silikonlar oda kötü değildi.ozman fiyatı 89 TL di.

Yüzüme tamda oturdu.bence alıp denenebilir.

Yanıt
1 Yanıt
Xentospy
(@xentospy)

Yeni Üye

@bbatuhan Teşşekkür ederim öneriniz için. Denemeye karar verdim bende. Dalın sağlıcakla.

Yanıt
EmAy
 EmAy
(@emay)
Yeni Üye

Bu maske nasıl beceriyor ise herkezin yüzüne uyuyor 🙂 Omer alien maskeden sonra bunu kullandım,ikisi arasında karşılaştırma yapmak çok adaletli olmaz ancak şunu diyebilirim;Silikonu sert onun dışında hacmine göre görüş gayet iyi.

Yanıt
1 Yanıt
Xentospy
(@xentospy)

Yeni Üye

@emay Teşekkür ederim bilgi paylaşımınız için.

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account