Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Mares Hf Evo 110 Havalı Zıpkın İçin Basınç Ölçümü

11 Mesajlar
5 Üyeler
8 Beğeniler
1,908 Görüntüleme
Konuyu Başlatan
(@dede17)
Yeni Üye

Merhaba mares hf evo 110 havalı zıpkın için basınç ölçümü ile ilgili 

en ekonomik şekilde nasıl basınç ölçümü yapabiliriz kolay bir yöntemi var mı acaba 

şimdiden teşekkür ederim  saygılar...

Yanıt
10 Adet Yanıt Var
7 Adet Yanıt Var
Barracuda
Yönetici
(@can)

@dede17 malesef havalı zıpkınlar ülkemiz zıpkıncıları için pek tercih edilen bir zıpkın türü değil. Bu konuda benim de pek bilgim yok. Açtığınız konuyu sosyal medya hesaplarımızdan paylaşarak gönderinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacağım belki havalı zıpkın kullanan birilerinden yorum alabiliriz. İyi forumlar.

Yanıt
(@dede17)

Yeni Üye

@can Çok teşekkür ederim deniyeceğim

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)

Gönderen: @dede17

@can Çok teşekkür ederim deniyeceğim

@dede17 sizin denemenize gerek yok 🙂 ben hem sosyal medya hesaplarımızdan hemde facedeki en büyük zıpkıncı gruplarında forum gönderinizi paylaştım. Havalı zıpkın tecrübesi olan dostlar yorum yazacaklardır. 

@ozgur_coskuner_Ustam hemen yetişmiş yardımda sağolsun 👍

Yanıt
Özgür Coşkuner
(@ozgur_coskuner_)

Yeni Üye

@can Can kardeşim elimden geldiğince dilimin döndüğünce hobidaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyorum. Bir faydam dokunuyorsa ne mutlu

Yanıt
Özgür Coşkuner
(@ozgur_coskuner_)

Yeni Üye

@dede17 Scubastrore’da Salvimar marka Manometre mevcut https://www.scubastore.com/scuba-diving/salvimar-mares-pressure-gauge/136025739/p 262₺ ücreti var ve bu fiyat kalitesine göre bence çok iyi, kargo ücreti ile birlikte 400₺ ye maloluyor ama havalı zıpkın kullanıyorsanız bu elinizin altında olması gereken bir alet. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yanıt
(@dede17)

Yeni Üye

@ozgur_coskuner_ Çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için

Yanıt
Özgür Coşkuner
(@ozgur_coskuner_)

Yeni Üye

@dede17 rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu

Yanıt
ONR6NKOC
Forum Yönetimi
(@onr6nkoc)
Başımı o denizden çıkarayım desem! Balığım ya; nefesim kesilir....

Merhaba

Forumda su an için havalı zıpkın kullanan olduğunu düşünmüyorum ama bilse bilse bu işi @zencuk bilir diye düşünüyorum..

Yanıt
2 Adet Yanıt Var
zencuk
Forum Yönetimi
(@zencuk)

Yönetici

@onr6nkoc

Forumun en havalı zıpkıncısı ben miyim 🤣 Havalı zıpkınlardan hiç anlamam. Kullanmadım ve yakın çevremde kullananda yok. Barometreniz yok mu?

Yanıt
(@dede17)

Yeni Üye

@zencuk Malesef yok nerden bulurum mares için uygun olan onuda bilmiyorum

tabi ekomomik olmasıda önemli benim için

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account