Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Free sub golden horn 100 alınır mı

4 Mesajlar
3 Üyeler
0 Beğeniler
822 Görüntüleme
Konuyu Başlatan
(@yigit-efe-uzunlar)
Yeni Üye

Merhabalar ben 15 yaşında bir zıpkın sevdalısıyım yeni bir zıpkın almaya karar verdim ve free sub golden horn 100 cazip geldi kullanan arkadaşlarımdan bilgi almak isterim

Yanıt
3 Adet Yanıt Var
Kayra Aydın
(@kaydn66)
Yeni Üye

Zıpkını kullanmadım ancak internetten baktım. Naçizane benim görüşüm o fiyat bandında metal palamut ve kapalı kafa olması bana pek cazip gelmedi.

Yanıt
2 Adet Yanıt Var
(@yigit-efe-uzunlar)

Yeni Üye

@kaydn66 zıpkının cabrio modelivar 20 mm lastikli ip palamutlu ben ondan bahsediyorum

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)

@kaydn66

cabrio modeli makarasız 560 tl yazıyor 150 de makara ip desen 710 lira yapar bence fiyat olarak fazla ama yinede sen bilirsin

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)

Tüfek 500 tl civarında + makara ve makara ipi 150 tl toplamda 650 lira gibi bir fiyata mal oluyor. Bu tüfekle ilgili olumsuz yoruma rastlamadım. Bence satın alıp rahatlıkla kullanılabilir.

Öğrenci olman dolayısıyla sana yeni nesil diverman zıpkını tavsiye edebilirim. full kombinasyon tek lastikli olarak 430 tl fiyatı ile güzel bir seçim olacaktır. Ben bu tüfeği kullanmadım ancak uzun zamandır kullanan arkadaşlarım var ve tüfekten memnunlar. Fiyat-performans olarak değerlendirilebilir. Aşağıdaki linkten tüfeği inceleyebilirsin

https://www.denizpusulasi.com/dalis-malzemeleri/zipkin-1/diverman-zipkin/diverman-divermaster-zipkin-100-cm

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account