Bildirimler
Tümünü Sil

Dalış saatimi satıyorum

 
(@sinan_k-k)
Yeni Üye
Barracuda
(@can)
Yönetici

@sinan_k-k merhaba. geçen sene nisan ayında foruma üye olmuşunuz ve bu zamana kadarki tek gönderiniz bir "linkten" ibaret. Hani sosyal medya falan bizleri biraz paslandırdı biliyorum yazmaya çizmeye artık eskisi kadar meraklı değiliz. Facebook zıpkıncı gruplarında da bol bol görüyoruz paylaşımlar fotolardan ibaret. Paylaşımların altına yapılan yorumlar da çoğunlukla emoji 🙂 ya da bir iki kelime. Neyse konuyu fazla uzatmak istemiyorum. 

Keşke biraz zaman harcayıp saatinizin bir iki fotosunu konuya ekleyerek forum üyelerine yönelik bir konu açmış olsaydınız. Böylelikle ilanınızı sosyal medya hesaplarımızdan da paylaşabilirdik. Forum kültürü sosyal medyadan biraz farklı işliyor. Normalde bu tip sadece bağlantı içeren gönderileri yayınlamıyoruz ancak uzunca bir cevap yazmış oldum hemde sizin de işiniz görülmüş olsun. iyi forumlar.

YanıtAlıntı
Gönderildi : 04/11/2021 01:11
TheHustla, kaanc, Haktan N. ve 4 kişi beğendi

©2021 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account