Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Dalış Bilgisayarı - Saati

 
Xentospy
(@xentospy)
Üye Palazı 🙂

Merhabalar öncelikle. Dalış saatleri gerçekten inanılmaz fiyatlara ulaşmış. Ben de bu yolda palaz olduğum için sanırım en pahalı dönemlere denk geldim. Yine de normal olarak su geçirmez saat olmadan dalış yapmıyorum, en azından dinlenme süremi oradan takip ediyorum. Size sorum derinlik, ısı vs gösteren, adı dalış saati olmayan, onlara göre daha uygun bildiğiniz saat var mı ? 

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 27/05/2022 16:03
kaanc
(@kaanc)
Üye Palazı 🙂

Adı dalış saati olmayan ve derinlik gösteren herhangi bir saat yok. hatta teknik saatlerin içinde (altimetreli (bulunduğu yüksekliği gösteren)) dahi derinlik göstereni yok. akıllı saatlerde de durum aynı.

derinlik kalibre edilmiş bir sensör ile ölçüldüğünden bu işi yapan saatler sadece dalış saatleri ve alternatifleri yok.

bulabildiğiniz en ucuz dalış saati en iyi çözüm. (salvimar one dışında da pek alternatif yok)

YanıtAlıntı
Gönderildi : 27/05/2022 16:46
Xentospy beğenme
Xentospy
(@xentospy)
Üye Palazı 🙂

@kaanc Çok teşekkürler bilgileriniz için. Sanırım tek çare scubastoredan almak olacak artık. Teşekkürler tekrardan. Sağlıcakla dalın.

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 27/05/2022 20:36
kaanc beğenme

©2022 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account