Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

İmroz superstrech eldiven incelemesi.

8 Mesajlar
4 Üyeler
7 Beğeniler
1,586 Görüntüleme
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye
Konuyu Başlatan

Kusura bakmayın kendime böyle bir misyon yüklemedim ama yeni aldığım malzemeleri deneyip tanıtayım dedim.

Benim dalış elbisem yomomoto 39 kumaştan fakat eldivenlerim biraz sıkıyor.

El yapım ince küçük fakat sanırım parmaklarım azıcık uzun.eldiveni giydiğim de sonuna kadar çekiyor hatta asiliyorum iyice geri gelsin diye fakat bu sefer parmak uclarim azicik acıyor.

Bugün imrozsub a ilk defa gittim.aslinda dibimde olan bir yer ama hiç gidip alışveriş yapmamıştım.

Neyse gittim hakan bey ve başka bir arkadaş vardı yalandan birşeyler alicam hemde tanışmak istedim .

Orka dalış yeleği ve İmroz ağırlık satın aldım birde eldiven deniyim dedim ve imrozsub siyah superstrech eldiven denedim.ilk hissettiğim çok rahat olmasıydı inanılmaz esnek ve rahat avuç içleri güzel kaymaz pütürlü bir malzeme.

Ben -s- beden denedim elbisemin eldiveni m beden ama imrozda bir beden küçüğü(s) oldu.

M bedende denedim ama pot yaptı buda beni rahatsız etti.

Jak boneo eldivenden çok daha rahat ve esnek bir kumaşı var ve daha konforlu.

Ben çok beğendim ve aldım.

Şimdilik bu kadar kendinize çok iyi bakın.

IMG 20200125 205909
IMG 20200125 205916

Sırada eğer isterseniz diğer malzemeleri de buraya eklerim.

Gönderildi : 25/01/2020 21:11
kaanc, zencuk and Barracuda reacted
Barracuda
(@can)
Yönetici

Paylaşımın için teşeklür ederim. Hazır konu eldivenden açılmışken bilinen internet mağzalarını gezdim ve satıştaki eldivenlere göz attım.

En ucuz eldivenin fiyatı 100 tl den başlıyor 🙂 150-200-300 e varan fiyatları görünce üzüldüm. Malesef son yıllarda zıpkınla balık avı sporu malzemeleri aldı başını gitti 🙁 Neyse konuya dönecek olursak

Özellikle kullandığımız malzemeleri fotoğraflı şekilde tanıtmak o malzemeleri almaya niyetli kişiler için çok faydalı olacaktır. Bende yakında bir şamamdıra incelemesi yapacağım 🙂 Eldiven hayırlı olsun Buğra. Keyifli dalışlarda kullanman dileğiyle.

Gönderildi : 26/01/2020 09:05
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye
Konuyu Başlatan

Valla hocam Samandıra paylasiminida yapicaktim bende yok yok hepsini aldım.

Yani ne var ne yoksa hepsini aldım diyebilirim😇.hatta bazı ürünler bende hep çift.

Gönderildi : 26/01/2020 13:41
Barracuda reacted
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

Hafif kilolu biri ise Kadir abi gözlüklü biri ise zayif genc mursel Hakan gencer ise zaten duvardaki resimlerden tanirsiniz ;)))

Gönderildi : 26/01/2020 15:24
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye
Konuyu Başlatan

@scotchsoda

Mürsel bey evet şimdi oldu.

Haftaya cumartesi tekrar gideceğim inşallah.

Gönderildi : 26/01/2020 16:00
Rıdvan (scotchsoda)
(@ridvan)
Sığ su avcisi Forum Yönetimi

@bbatuhan

Selam soylersiniz :)) vaktim olursa ugrarim bi zamanlar 13.00 ten 19.00 kadar ordaydim simdi vaktim olmuyor indimi oraya eve zor donuyorum..

Gönderildi : 26/01/2020 17:31
Caner Fuat KURT
(@canerfuatkurt)
Üye Palazı

Fiyatı nedir bunun, ben scubastoredan aldım memnunum ama 2 ayda parmaklar gidiyor. Deri ile güçlendirdim şimdilik.

Gönderildi : 01/02/2020 14:22
Barracuda
(@can)
Yönetici

Gönderen: @canerfuatkurt

Fiyatı nedir bunun, ben scubastoredan aldım memnunum ama 2 ayda parmaklar gidiyor. Deri ile güçlendirdim şimdilik.

Decathlondaki avuç içleri beyaz renkli bir eldiven var 2 kış gitti daha yeni parmaklar delindi. İlk başlarda hissiyatı biraz engeller gibi olsa da kısa sürede alışıyorsun👍

Gönderildi : 01/02/2020 14:30
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account