Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

Kefal Fileto Nasıl Hazırlanır-Balık Fileto Hazırlama (Videolu)

 
Barracuda
(@can)
Yönetici

Kefal fileto nasıl yapılır ? Balık fileto nasıl çıkartılır?

Herkese merhaba. Uzun zamandır Zıpkın Avı Türkiye Forumla ilgilendiğimden dolayı youtube kanalımı ihmal ediyordum. Artık yeni videolar yükleme zamanı geldi diyerek sizler için en çok avladığım balık olan kefal balığı ile ilgili bir video paylaşmak istedim.

Bu bölüm altında "Kefal Kavurma" isimli şahane bir tarif bulunuyor. Eğer siz de benim gibi kefal meraklısıysanız mutlaka yazıya göz atmanızı tavsiye ederim. Kefal balığından nasıl fileto çıkartabiliriz bildiğim kadarıyla videoda anlatmaya çalıştım. Bu videodan sonra mükemmel bir kefal tarifi daha paylaşacağım. İyi forumlar.

YanıtAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 27/09/2020 04:36
ONR6NKOC beğenme

©2022 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account