Max. 1000tl bütçem ...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

[Çözüldü] Max. 1000tl bütçem var. Dalış saati arıyorum.

16 Mesajlar
6 Üyeler
10 Beğeniler
791 Görüntüleme
Kayra Aydın
Konuyu Başlatan
(@kaydn66)
Yeni Üye

Max. 1000tl bütçem var. Dalış saati arıyorum.

Yanıt
15 Adet Yanıt Var
2 Adet Yanıt Var
ozansefer
(@ozansefer)

Yeni Üye
Gönderen: @kaydn66

Max. 1000tl bütçem var. Dalış saati arıyorum.

Scubastore da salvimar one plus var oradan alabilirsiniz.

Yanıt
Kayra Aydın
(@kaydn66)

Yeni Üye

@ozansefer Öyle yapmayı düşünüyorum. Ancak vergi ve kargo derken bin tl oluyor. Ben de acaba daha ucuza salvimar veya daha kaliteli bişeyler bulabilir miyim diye merak ettim.

Yanıt
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

Facebook'ta salvimar one plus saat var direk al .güzel.kullanisli saat.

Yanıt
1 Yanıt
Kayra Aydın
(@kaydn66)

Yeni Üye

@bbatuhan facebookta derken anlamadım. Kim satıyor?

Yanıt
zencuk
Forum Yönetimi
(@zencuk)
Yönetici

Elektronikde tanıdıkdan olmadıkdan sonra ikinci elden uzak durun derim. İkinci ele satılan salvimarların yerine sıfırını scubastoredan aldığınız taktirde 150-200 lira daha fazla ödersiniz ama siz uyandırırsınız.

Bende suunto d4i var pilini taksam versem hiç anlamazsın ama 2 gün sonra içindeki pili sıfırlıyor. Sonrada verdiğimde sağlamdı der geçerim. Elektronik riskli su almış ürün çalışır 3 gün sonra oksitten sende bozulur. Bu kamera içinde böyle ben uzak dur derim. Yurtdışından fiyatından dolayı sadece salvimar mantıklı diğer türlü burdan taksitle alıp bozulduğunda muhattap bulmak en güzeli

Yanıt
1 Yanıt
Kayra Aydın
(@kaydn66)

Yeni Üye

@zencuk Sanırım haklısınız. Tavsiye için teşekkürler.

Yanıt
Kayra Aydın
Konuyu Başlatan
(@kaydn66)
Yeni Üye

Seac partner ile salvimar one plus arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir?

Yanıt
4 Adet Yanıt Var
Barracuda
Yönetici
(@can)

@kaydn66 forumdaki dalış saatleri isimli bölümde salvimar one plus ile ilgili birkaç konu var almadan önce göz atmanızı tavsiye ederim.

İkisi de bence fiyat performans ürünü niteliğinde ve iş görürler. Hangisi görünüm itibariyle hoşunuza giderse onu alın.

Yanıt
Kayra Aydın
(@kaydn66)

Yeni Üye

@can Teşekkürler yanıtınız için. Merak ettiğim bir konu var. Siz kullanıyorsunuz şuan salvimar sanırım. Sizin yorumunuz nedir bir sorun çıkardı mı?

Ve bataryası ne kadar gidiyor? Nasıl değiştiriliyor?

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)

@kaydn66 şuana kadar bir sorun yaşamadım ve hala pil değişimi yapmadım. Fiyatına göre iyi iş gördü. Hala aktif olarak kullanmaktayım

Yanıt
sohayli
(@sohayli)

Yeni Üye

@kaydn66 Ben seac partner kullanıyorum. Scubastore dan almıştım. 1 yıla yakın gitti pili.Sonra saatçide pilini değiştirdim.Kullanmaya devam ediyorum. Omer sp1 kullanıyordum öncesinde.Dalışa geçince otomatik olarak diving moduna geçiyordu. Seac da böyle bir özellik yok el ile diving moduna getireceksiniz. Ama seac saatin de  ekranı daha kullanışlı. Bütün bilgileri tek bir ekranda görebiliyorsunuz dalış esnasında bu bir avantaj. Ancak saat kaç diye bir bakayım dediğinizde dalış modundan elle çıkmak .sonra tekrar dalış moduna geçmek gerekiyor  bu çok kullanışsız.

Yanıt
Buğra Batuhan
(@bbatuhan)
Kıdemli Üye

Bende alalı 1 sene oldu hala calisiyor.

Pahalı abileri gibi dalış derinliği sıcaklık dalış süresi nefeslenme süresi veriyor hatta ayarlarsanız fazla derine indiginizde sizi sesli uyarıyor.

Yani daha ne olsun dedirtiyor.bu fiyat bandında gayet yeterli.kaybetmedigim yada kirmadigim sürece değiştirmem herhalde.

Yanıt
Barracuda
Yönetici
(@can)
Gönderen: @sohayli

Ancak saat kaç diye bir bakayım dediğinizde dalış modundan elle çıkmak .sonra tekrar dalış moduna geçmek gerekiyor  bu çok kullanışsız.

Salvimar one plus dalış modunda iken saati gösterebiliyor. Saati öğrenmek için dalış modundan çıkmanıza gerek kalmıyor.

Yanıt
1 Yanıt
sohayli
(@sohayli)

Yeni Üye

@can seac partner de dalış esnasında saati ve su sıcaklığını gösteriyor ancak nefeslenirken göstermiyor.

Bazen saate bakmak için dalıyorum 🙂

Yanıt
Kayra Aydın
Konuyu Başlatan
(@kaydn66)
Yeni Üye

Salvimar one plus almaya karar verdim. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account