180 boy 62 kiloya g...

Bildirimler
Tümünü Sil

Foruma Üye olduktan sonra "Aktivasyon-Şifre Belirleme Aşamasında Sorun Yaşayan Üyelerimiz

Foruma üye olurken "hotmail, outlook, msn" uzantılı bir mail adresi kullandıysanız size gönderdiğimiz aktivasyon-şifre belirleme e postası hesabınızdaki "gereksiz-spam" klasörüne düşmüş olabilir. Lütfen "gereksiz-spam" klasörünü kontrol ediniz. Destek için instagramdan @spearfishingturkey bize ulaşabilirsiniz.

180 boy 62 kiloya göre zıpkın elbisesi arıyorum.

4 Mesajlar
2 Üyeler
2 Beğeniler
710 Görüntüleme
Konuyu Başlatan
(@samet-yucel-2002)
Yeni Üye

Uygun fiyatlı bir zıpkın elbisesi olursa çok sevinirim. Öğrenci olduğum için maddi durumdan iyi değilim pandemi sürecinde olduğumuzdan işte bulamıyorum.bundan dolayı uygun fiyatlı bir elbiseye ihtiyacim var 3-4 dalış yaptım elbisesiz çok zor 20-25 dkka maximum durablyorum oda üşüdügum den kendimi kasmak zorunda kalıyorum, bu seferde herşeye etki ediyor. Param olsa özel dikim yaptırmak istiyodum ama hayırlısı. Bana olabilcek elinde kıyafeti olan bir abim varsa çok sevinirim.

Kendinize iyi bakın. teşekkürler.

Yanıt
3 Adet Yanıt Var
Passiontripmaster
Forum Yönetimi
(@sonertas)
Zıpkıncı

Istanbuldaysan bende bir elbise var tamir görmesi gerekir ama hiç yoktan iyidir hediye edebilirim

Yanıt
1 Yanıt
(@samet-yucel-2002)

Yeni Üye

@sonertas İstanbul dayım olur teşekkür ederim. Size nerden ulaşayım?

Yanıt
Passiontripmaster
Forum Yönetimi
(@sonertas)
Zıpkıncı

054xxxxxxxx

Yanıt
Paylaş :

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account