gkhnkck1990
gkhnkck1990
@gkhnkck1990
Üye Palazı
Konular: 6 / Cevaplar: 323
Yanıt
Cevap: Balığı söndürmek için en ideal atış noktası

@onr6nkoc bi keresinde bi ispendek denk geldi. tek idi ve yukarıdan geçiyordu. çapraz yukarı bir atış attım kafa tasında şiş kaldı. yani şiş balığın d...

3 ay önce
Yanıt
Cevap: Marmara Zıpkın avı

@cem-gencay tebrik ederim güzel av olmuş. kameranın markası nedir güzel çekim olmuş

3 ay önce
Yanıt
Cevap: Merhaba iyi günler serbest palet hakkında yardım istiyorum

ayaklık fiyatları da baya bir arttı bildiğim kadarıyla. 2.el ayaklık da alınır mı ben şahsen almam. çünkü deniz suyu tuzlu nihayetinde plastik ömrünü ...

3 ay önce
Yanıt
Cevap: Pathos Saragos 82

@motovet inşallah Abi , teşekkürler

4 ay önce
Yanıt

@motovet Ertuğrul abi teşekkür ederim ilgi ve alakan için

4 ay önce
Yanıt

@motovet Abi size messengerdan yazdım , burada özel mesaj kaldırılmış sanırım.

4 ay önce
Yanıt
Cevap: İstanbul ve Marmara Zıpkıncıları

@eydien evet özel mesajı bende göremedim.

4 ay önce
Yanıt
Cevap: Deprem bölgelerinde yaşayan Forum sakinleri !!!

@can Can Abi büyük geçmiş olsun , ölenlere Allah tan rahmet , kalanlara ise sabrlar diliyorum. Allah ülkemizi, bizleri ve tüm insanlığı büyük felaketl...

1 sene önce
Yanıt
Cevap: Deprem

@xentospy geçmiş olsun ,

1 sene önce
Yanıt
Cevap: Yine Marmara, yine karagöz..

@gkmn biraz da karşı tarafa gönder usta 🙂 sağlıklı dalışlar dilerim..

1 sene önce
Yanıt
Cevap: Liça Avı

@canerfuatkurt abi hoşgeldin öncelikle tekrardan , seni burda görmek bilmek gerçekten çok güzel. zaten hemen hemen her konuda ismin ve öğrettiklerin g...

1 sene önce
Yanıt
Cevap: Yine Marmara, yine karagöz..

@gkmn hocam ikinci atışınızda ki sürüyü bu zamana kadar gördüğümü hatırlamıyorum hele bu mevsimde karagöz hiç görmemiştim, nefesinize sağlık

1 sene önce
Yanıt
Cevap: Maske önerisi

hocam , yüzüne denemeden de maske alma , belki biliyorsundur ama yeni başlayıpta bu konuyu okuyan arkadaşlar olabilir onlara da nacizane tavsiyemizdir...

1 sene önce
Yanıt
Cevap: Izmir Snorkel Dalis

@wolfenstein Ali abi Candır , kesinlikle katılıyorum Abime, git zaten sende anlarsın ne demek istediğimizi @ayseguldalista..

1 sene önce
Forum
Yanıt
Cevap: Marmara'da fix menü. Karagöz, eşkina devam...

@gkmn usta ben 3 haftadır dalamıyorum , hani hiç balık olmasa bile suya girebilsem diyorum. deniz nimet nimet 🙂

1 sene önce
Yanıt
Cevap: Marmara'da fix menü. Karagöz, eşkina devam...

@gkmn Gökmen hocam , kısır avın buysa hemde marmara da kısır olmayanını düşünemedim 🙂 nefesine sağlık

1 sene önce
Yanıt
Cevap: Erken yol KALKAN alir

nefesine sağlık abi , her ne kadar 2 senedir yaptığım bu sporda henüz kırlangıç ve diğer yassıları göremesem de bir gün senin gibi bir nasipte bana de...

1 sene önce
Yanıt
Yanıt
Cevap: Cumartesi oytunla sabah suyu

@ridvan maşallah ustalarım nefesinize sağlık

1 sene önce
Yanıt
Cevap: kulak sorunum ..

hocam bunu sosyal medyada da gördüm bazıları eleştirmiş bazıları kullanıyorum memnunum demiş. eğer ki kulağa zararı yok ise tabi ki fayda var almakta....

1 sene önce
Yanıt

@emay Hocam öncelikle sizin sorunuzu soramadım hatta Gökhan abinin söylediklerini de söyleyemedim. gittim derdimi anlatmaya başlarken aldı hoca eline ...

1 sene önce
Yanıt

@emay Hocam öncelikle size de geçmiş olsun, tabi ki doktorun psikolojisine göre sormak isterim ama bazı doktorlarımız anlayışlı oluyor bazıları biraz ...

1 sene önce
Yanıt

@trofesor abi pazartesi gününe randevu aldım Marmara eğitim araştırmaya , gidip anlatacağım ve özellikle sizin söylediklerinizi soracağım çok sağ olas...

1 sene önce
Yanıt

@can Can Abi çok haklısın , bizde dibte daha uzun duralım diye kulağa basınç gelince eşitlemeye çalışıyoruz o zaman da eşitlemek haliyle zor oluyor. ...

1 sene önce
Yanıt

@2000watt yok şükür abi ağrı

1 sene önce
Yanıt

@trofesor merhaba Gökhan Abi , bizim burada Marmara eğitim araştırma var orada bu bölüm olabilir soracağım abi , çok teşekkür ederim bilgi verdiğin ...

1 sene önce
Yanıt

@acemidiving haklısınız da işte iş kaybetme korkusundan söyleyemedim. malum günümüzde iş harici bi şey ile uğraşınca üstleriniz işe veya mesaiye gelme...

1 sene önce
Yanıt

@reco35 çok sağ olasınız hocam

1 sene önce
Topic
1 sene önce
Replies: 16
Views: 617
Yanıt
Cevap: Rıdvan Abi İle Çeşitleme

@zencuk maşallah ustalarım nefesinize sağlık ..

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Liman disinda Ceza yedim.

malesef ülkemizde bu tür mahkemelik olaylar yıllar boyu sürdüğünden belki de halen sonuca varmamıştır. veyahut arkadaşımız haksız görülüp dava kapanmı...

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Diverman divermaster full kombinasyon

@onr6nkoc Abicim haklısın aslında hiç öyle yapmıyorum alışkanlık meselesi sanırım. ama doğrusu senin dediğin ..

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Diverman divermaster full kombinasyon

@husnuefe bende 2 yıldan fazladır kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım . sadece atıştan sonra şiş mekanizmaya girişte bazen zorlanıyor girm...

2 sene önce
Yanıt

@ridvan inşallah Rıdvan Abi , dediğin de haklısın bende aynı dertten müzdaribim , bir de takıt fiyatları baya büktü belimizi. haftada 2 dalış yaparsam...

2 sene önce
Yanıt

@sualtiavcisi Darıcaya da beklerim 🙂 patlatmamak kaydıyla zaten burda fazla mera yok 🙄 😀

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Apnea MT 90'lık kombinasyon

@hasanhiz 90 lık ile 0 - 3 metrede agaşon avı olabilir , ama taş altı avında kullanacak iseniz 90 lık biraz uzun gelebilir bilginiz olsun.. ras...

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Zıpkınla Balık Avı-Dalış Öncesi Deniz Durumuna Nasıl Bakılır ?

@onr6nkoc Onur ustam , bu konu ile ilgili bir şey sormak isterim. Kıyıdan denize doğru esen rüzgar da ok hangi yöne olur. aşağı mı yukarı mı ? (marmar...

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Zıpkınla Balık Avı Doğru Nefeslenme Bölüm 2 -Dalış Öncesi Nefeslenme-Diyafram Nefesi-Rahatlama Nefeslenmesi

@ali1903 hocam maske varken mi burundan nefesi boşaltıyorsunuz. sorma nedenim ; maskeyi dalışta çıkarırsam bir sonraki dalışta yüzüme tam vakumlanmıy...

2 sene önce
Yanıt
Cevap: 08.05.2022 Pazar Av raporu

@wolfenstein 10 15 güne ısınır balıkda çeşitlenir inşallah Abi 😊

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Kötü gün

alışma sürenizi aşınca muhtemelen daha iyi avlar yapacaksınız, sağlıklı avlar dilerim.

2 sene önce
Yanıt
Cevap: 08.05.2022 Pazar Av raporu

maşallah Abi nefesinize sağlık. bizim burda ( marmara ) kaç gündür su bulanık ve hala soğuk.. 10 15 gün daha bekleyememiz gerekiyor sanırım.

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Lütfen bilgisi olan tavsiyesi olan bilgi versin tavsiye bekliyorum

@iso , öncelikle hoş geldin. Bahsettiğin zıpkınlardan olmasa da, marka olarak Diverman , Divermaster 90 'lık açık kafa kullanıyorum. çok şükür bugü...

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Kıyıdan Uzak Meralara Yolculuk

@emay inşallah hocam, şimdiden rast gele ( kameranız da güzelmiş sony as 50 mi)

2 sene önce
Yanıt

@emay daha video atmıyor musunuz, hocam

2 sene önce
Yanıt

@onr6nkoc Abi kusura bakma ama ne gececileri biter ne kıyıya ağ atanları.. dün rast geldim karabataktı sanırım rengi siyahtı ağa takılmış ölmüş. onu g...

2 sene önce
Yanıt

@marlin başkan Darıcada oturan biri olarak ve eski bi Pendikli olarak oralarda Gemi trafiği de oluyordu diye hatırlıyorum , yanlışsam düzeltin lütfen....

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Anket !!! Ne Sıklıkta Dalışa gidiyorsunuz

denize ve zamana göre değişiyor , yazın her hafta sonu gitmeye gayret ediyorum , kışın ise 2 hafta bazen ayda bir kez..

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Başıma neler neler geldi.

@sezerenturk çok geçmiş olsun Ustam, soğuk kanlı olabilmek lazım tabi ama bazen o anki heyecanla yapamayabiliyoruz

2 sene önce
Yanıt
Cevap: Levrekten Kim Usanır Tadına Doyum Olmaz

@kaancalam bak anlaşma yapalım bu böyle olmaz 🙂 ben rüya görünce sana söyleyeyim ama şart olarak balığı yerime de yiyeceksin 🙂

2 sene önce
Sayfa 1 / 7

©2024 www.spearfishingturkey.com Tüm hakları saklıdır. Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account